Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik annyira szerencsétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik annyira szerencsétlen férfi, aki sose fog magának párt találni?

Figyelt kérdés
Jobb esetben élete végéig prostituáltakhoz járhat, ha szexelni kíván.
2012. aug. 21. 11:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
van ilyen
2012. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen sajnos. :(
2012. aug. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nagyon nem szeretnék erre a sorsra jutni, pedig erős a gyanúm, hogy így végzem.
2012. aug. 21. 11:06
 4/16 anonim ***** válasza:
ugyan a 40éses szűz is talált magának nőt.
2012. aug. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
mindenkinek megvan valahol a párja.
2012. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én
2012. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kivéve nekem, mert 24 év alatt senkivel nem tudtam összejönni. Mintha meg lennék átkozva, meg lennék fosztva a szextől, mint akinek nincs joga rá.
2012. aug. 21. 11:12
 8/16 A kérdező kommentje:
Persze nem is próbálkozok, de látom, hogy nem lenne semmi értelme bárkihez is közelednem, mert a nők számára alapból ellenszenves vagyok.
2012. aug. 21. 11:14
 9/16 anonim ***** válasza:

Szeretem ezeket a közhelyeket, hogy mindenkinek meg van a párja. A nyomorékoknak, fogyatékosoknak is? A Down-kórosoknak is? A sziámi ikreknek is? (Vagy ők nincsenek benn a "mindenki"-ben?)


Egyébként ismerek olyan egészséges, szakmájában sikeres férfit, aki már túl van az 50-en, de soha nem volt nője. És fiúja sem, mielőtt valaki beugatna.

2012. aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ha nem próbálkozol csak akkor van rá esélyed, ha nagyon jól nézel ki és egy lány szed fel magának téged. mert egyébként puszta szánalomból senki nem fog közeledni feléd, ezt jobb ha tudod!
2012. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!