Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mikor volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mikor volt az első magömlésetek? Hogyan jöttetek rá? Mmiyen érzés volt amikor először felállt? Nem lepődtetek meg? Milyen szituációban volt? (bármi ezzel kapcsolatos dolog érdekel)

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon jó érzés volt,amikor először felált,de sajnos nem tudom leírni milyen....arra emléxem,hogy az oviban a kezemre kellett feküdnöm,mert fogdostama fütyimet,de az akkor még nem volt olyan jó érzés!
2011. júl. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
11 évesen egy kézi, hátmasszírozó géppel. Egyedül voltam itthon, és magától jött a dolog. Amikor először felállt még nagyon kicsi voltam. Kisbaba korban is feláll néha. Nem lepődik meg rajta az ember :)
2011. júl. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyum leírta a babanaplómba, nekem 4 hetesen állt fel először, és már nem emlékszem milyen volt :)
2011. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hihh.... mind a három válasz nagyon cuki.... köszi h leírtátok.. persze várom még a válaszokat!!!
2011. júl. 2. 20:32
 5/10 anonim válasza:
100%
neken olyan 9 éves koromban, nem lepödtem meg, olyan természetes volt :D
2011. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És utána nem zavart titeket h minden "ingerre" felágaskodik ...:D
2011. júl. 2. 21:46
 7/10 anonim válasza:
100%

teszem fel lány vagy...:D

nem, nem zavart, bár volt már hogy rosszkor roszhelyen...

2011. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég volt egy ilyen kérdés, ott írtam az első magömlésről, azt bemásolom ide:


Hogy hány éves voltam, azt nem fogom tudni megmondani pontosan. Az biztos, hogy fiatal nagyon, 10 évesnél nem hiszem, hogy több. És teljesen spontán volt. Nem is vertem igazából akkoriban, nem a kezemmel csináltam. Egyszerűen élveztem hozzádörzsölni máshoz, de sokáig csak ennyi, nem mentem el az orgazmusig. Aztán egyszer amikor az alsógatyámat húzogattam felette, kellően intenzíven csinálhattam, mert hirtelen nagyon jó lett, és jött egy kis fehér folyadék belőle. Nem spriccelt akkor még, csak éppen kifolyott pár csepp. Erre emlékszem konkrétan. Aztán arra már megint nem, hogy utána mi következett. Valószínűleg utánajártam, hogy mi történhetett. Aztán meg rászoktam az egyszerűbb módszerre, hogy nem mással dörzsölöm, hanem közvetlenül a kezemmel verem magamnak. ;)


Az első erekcióra viszont szerintem kizárt, hogy egy férfi emlékezzen. Már egészen kicsi korában is lehet spontán merevedése. Szóval ez nekünk kezdettől fogva természetes, hogy változtatja az alakját a lábunk között. Nincs olyan, hogy a kisfiú meglepődik, amikor először feláll neki, és hirtelen a két-háromszorosára megnő. :D


Amúgy te lány vagy? És hány éves, hogy ilyen kíváncsi? :P

2011. júl. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen..lány vagyok! de a korom nem lényeg.....
2011. júl. 7. 15:36
 10/10 anonim ***** válasza:
8%

Júniusban, ötödikes általánosban az évzáró után, a vécéfülkében játszottam magammal, és akkor először jött belőle vmi. Rá az "ünneplő" gatyám szárára. XD


Halakról láttam előtte úgy fél évvel vmi természetfilmet, ahogy ikrát raknak, és ettől vhogy én is beindultam...

2011. nov. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!