Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezért felháborodnátok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezért felháborodnátok és napokig nem beszélnétek az illetővel?

Figyelt kérdés

na a szituáció a következő: összejön egy koedukált baráti társaság. mellesleg ebből a társaságból nagyon tetszik az egyik csaj (akiről szó lesz a továbbiakban). a probléma ott kezdődött, hogy ültünk a parton(lényegtelen melyik..) természetesen az említett csaj mellett ültem és amikor beszélt ugye felé fordultam és a(z) szeme/arca helyett egy idő után a mellét kezdtem bámulni. próbáltam uralkodni magamon, de egy idö után megfeledkeztem magamról :/ ezt persze a csaj is észrevette és mondta, hogy ha ránézek akkor az arcát és ne a csöcsét nézzem. ez egy egyszerű bocsival el lett intézve. de sajnos ez megismétlődött amikor márcsak ketten voltunk és rámvetette, hogy szemét perverz dög vagyok és ezzel elment. napokig nem hallottam felőle(és más se), féltem hogy valami baja lett, de szerencsére jelezték közös ismerősök h jól van, de még mindig nem beszél velem. szerintetek jogos a felháborodása?

Ő 14L

én 15F



2012. aug. 28. 00:53
1 2
 1/13 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
14 éves kislánytól jogos. ha 20 évesen is ezt csinálja akk már kicsit fura :D
2012. aug. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
FELHÁBORÍTÓ!!
2012. aug. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha direkt kirakta a csöcseit, akkor ne csodálkozzon.


Ha meg nem, én is felháborodnék a helyében. Van, akit zavar, hogy perverzeket gondolnak róla, miközben ő beszélgetni szeretne.

2012. aug. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

igen, kirakta elég rendesen.

hát én kivételesen (:D) nem gondoltam semmi olyanra, csak megakadt a szemem...

2012. aug. 28. 00:58
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen fiatal lányok még szeszélyesek és kiszámíthatatlanok, ne foglalkozz vele, holnap már mást mond
2012. aug. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Te vagy az Triplexx?
2012. aug. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nemtom ki az a tripplexx (vagy ilyesmi :D)
2012. aug. 28. 01:00
 8/13 anonim ***** válasza:
ja bocsi :D akkor nem te vagy a triplexx gyerek jólvan
2012. aug. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy ne rakja ki a mellét. de am tényleg, te meg ne lesd! irritáló dolog.
2012. aug. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mond neki, h azert nezted ennyire, h esti farokvereskor is emlekezz ra. :)
2012. aug. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!