Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti hogyan hárítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti hogyan hárítanátok el, hogy az ismerkedéskor rögtön a válásotokról kelljen beszélnetek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy én már kétszer elváltam, és ha ez kiderül rólam, akkor az összes hölgyismerős / leendő barátnő azt akarja kihúzni belőlem, hogy miért és hogyan és nem lett-e volna jobb megmenteni a házasságaimat.


Ezt teljesen megértem, és egy leendő barátnőnek joga is van tudni az ilyesmiről, meg nincs is szégyellni valóm - szerintem egyik esetben sem volt jobb válsztásom.


Eddig kb. azt mondtam nekik: ezek eléggé lehangoló történetek, csak akkor akarnék beszélni róluk, ha már komolyabbra fordult a kapcsolatunk. De ez több nőnek nem tetszik (nyilván minél előbb tudni akarják).


Van-e esetleg valakinek ötlete, hogyan lehet frappánsan azt mondani, hogy ezt csak akkor akarom az orrodra kötni, ha már jobban megismertük egymást?

Vagy másképpen, ha van közteteek elvált ember, ti mit mondtok hasonló helyzetben?



2012. máj. 2. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Lány vagyok. De amikor a majdnem barátommal sétáltunk és jött szembe a volt barátnője, akkor ő egyből azt mondta: Ne.. miért? Nem akarom látni. Azonnal tudtam hogy valami nagyon rossz történt. De mivel én nem vagyok az a nagyon kíváncsi és tényeket feszítő lány, hanem inkább a törődő, ezért nálam nem az volt az első kérés, hogy mondja el mi történt.. Összvissz annyit mondtam neki, hogy: Nagyon fáj ami történt? A válasza teljesen kielégítő volt: Szörnyen padlóra küldött.. Majd elhallgatott.. Elég volt. Én ebből tökéletesen tudtam hogy nem akar róla beszélni.


Szóval szerintem ilyenkor a nők is szerepet játszanak. Vannak azok az extra kíváncsiak akik mindent tudni akarnak a következő pasijukról, de vannak azok akik törődnek a másik érzéseivel. És szerintem inkább próbálj kifogni egy ilyet. Mert azzal sokkal könnyebb lesz.


Tudom nem tudtam sokat segíteni, de azért remélem valamennyire hasznos. :)

2012. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!