Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha "véletlen" ráírok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha "véletlen" ráírok egy fiúra? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú nagyon bejön és még nem beszéltem vele semmit és az gáz lenne ha ráírnák "véletlenül" valamit .de mit? meg ha ráírmnék úgyis ez lennne hogy én: ..valami.. ő meg: ??mi?? én nem neked akartam bocsi .hogy kellene tovább beszélgetnünk? vagy az ház hogy "véletlen"?¿

2012. aug. 28. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj rá, nem kell, hogy véletlen legyen. Dumálgassatok, aztán úgyis ráérzel, hogy mennyire vagy bejövős neki.
2012. aug. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mókusgyilkos ***** válasza:

nem ház mert lakás.

igen gáz nem is kicsit. írj rá normálisan minek ez a hű de nagy véletlen XD

2012. aug. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer csináltam egy ilyet, de a facebook chat pont nem küldte át, úgyhogy ez "Isteni jel"nek vettem, hogy nem szabad. :D

Amúgy, nem volna rossz ötlet, ha már beszéltél volna a sráccal...de így, hogy nem, ez eléggé átlátszó.

Gondolj csak bele, rögtön a holnap esti buli megbeszélés, majd bocsánatkérés után, miszerint nem neki szántad, megkérdezni, hogy mellesleg vele mizu?

Inkább írj rá simán, hogy nézegetted a képeit...tök jók, vagy te is szereted az xy zenészt, stb.

Így elkezdhetsz vele ismerkedni.

Persze ha ragaszkodsz ehhez a véletlen ráíráshoz...én annyira nem tartom gáznak, de én lány vagyok, szóval nem tudok pasi aggyal gondolkozni:D

2012. aug. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most már én is hülyeségnek tartom ez a "véletlenül" fiúra írást, de pár évvel ezelőtt még én sem mertem egyenesen közölni a dolgokat, mindent meg kellett bonyolítanom... :D Ezért, mivel tudom, milyen cipőben jársz, segítek neked. Bár tényleg jobb lenne, ha egyenesen ráírnál - ha bejössz neki, úgyis válaszol, ha meg nem, akkor a "véletlen" ráírással sem érnél el többet.


Na, de ha mindenképpen véletlennek akarod feltüntetni, akkor szerintem ne egy "szia"-val kezd, hanem mintha tényleg csak véletlenül, egy beszélgetés közepén írtál volna rá - mondjuk ilyet, hogy "hát szerintem is", "ez olyan vicces :D", "nem tudom, és te?" vagy akármi amit akarsz, érted, mintha tényleg csak félrenyomtál volna, miközben a barátnőddel beszélgetsz.

A fiú erre vissza fog írni, mondjuk, egy kérdőjelet, vagy "WTF?", vagy "mi van?", szóval valószínűleg reagál. Erre te írhatod, hogy "jaj bocsi, félrekattintottam, nem neked akartam küldeni". És itt jön a kritikus rész, hogy ne haljon el a beszélgetés. Rásegíthetsz egy ilyesmivel: "Egyébként, ha már így sikerült rádírnom, mi nem egy suliba járunk véletlenül? Olyan ismerősnek tűnsz..." vagy "Amúgy nem téged láttalak múltkor a ... koncerten?"


Vagy akármi, csak fantázia kell...

2012. aug. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké nincs "véletlen" köszi mindenkinek
2012. aug. 28. 09:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tartom én sem jó ötlenek a "véletlen" rádírtam dolgot .

Inkább írj valamit a képeiről , vagy érdeklődési köréről, vagy valamit találj ki , az már kezdetnek jó, ha van közös téma, amiben otthon vagy, mert síri csend egy ismeretlennel még neten is gáz :O Aztán ha nem ír vissza felejtős, ne írj rá megint !

Sok sikert !

2012. aug. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi

:)

2012. aug. 28. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!