Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 19 éves lány és egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 19 éves lány és egy 30 éves férfi kapcsolata működőképes lehet? Vélemény?

Figyelt kérdés

Vagy el se kezdjék?


19/L


2012. aug. 28. 09:05
1 2
 11/14 Nuna válasza:

Nagyon is jol mukodhet. Nekem nagyon jol bejott az atlagosan 10 eves korkulonbseg. Egy 30 eves ferfi idealis a lanyhoz. Nem a korkulonbsegen kell kiakadni es irigykedni.

A nagy kerdes az az hogy mit varnak a kapcsolattol es hogy egy hullamhosszon legyenek. De az nem korfuggo!

2012. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Csak tudnám hogy a mai fiatal lányoknak MIÉRT a csoffadt pénisz kell??

23/L

inkább maradok SZINGLI, mintsem hogy egy nálam 10-20 évvel idősebb palival járjak.

2012. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

ma 21:13


Csoffadt pénisz???Miről beszélsz te?Én voltam már 23 éves és korombeli férfival is...hát a csoffadtról annyit hogy neki jobban állt az a csoffadt 30 évessen mint a kettőnek együtt véve,és jobb az ágyban mint a kettő együtt véve volt..a csoffadt az 60 köül kezdődik.Próbáld ki és meglátod hogy sokkal jobb a szex egy idősebb férfival és a pénisz az 60 körül kezd el csoffadni..

2012. szept. 3. 22:01
 14/14 anonim ***** válasza:
36%

13/13

Nekem most van párom Ő 25 éves, és ki merem mondani hogy érettebb gondolkodása van mint akármelyik 20on évesnek.. van munkája, remekül elvagyunk, és állitom hogy a 30- 40 éves egyedülálló családapánál aki a családját, feleségét, gyerekeit képes eldobni egy 20 éves bige miatt, akkor szerintem még egy ovodásnak is több esze van mint az ilyennek.. az ilyen nem "férfi" a szememben aki a feleségét, családját dobja egy kis 20 éves p... miatt..... Hidjétek el velem is össsze akart jönni egy egyedülálló 35 éves "családapa" de az ilyen nekem nem kell..

2012. szept. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!