Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó a pasiknak nem, ők akármily...

Jó a pasiknak nem, ők akármilyen fiatal lánnyal összeállhatnak, de ha egy nő akar nála fiatalabb fiúkkal kezdeni azt mindenki elítéli?

Figyelt kérdés

A férfiak a velük egyidős vagy a náluk fiatalabb nők közül válogathatnak-

A nők ellenben vagy a velük egyidős vagy a náluk öregebbek közül szemezgethetnek.

Lefordítva a férfiaknak fiatal friss húsok jutnak, a nőknek meg az öregebb húsik...

Ez milyen igazságtalan...



2012. júl. 31. 23:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Ez nincs így. Azzal járhatsz, akivel akarsz.
2012. júl. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Pl.: Egy 30 éves férfi összejöhet 18-tól 30-ig minden lánnyal. Egy 30 éves nő összejöhet 30-tól akár 60-ig minden férfival, de 30 felett meg már nagyrészt, általában minden férfinek van felesége. Tehát a 30 éves nőnek befellegzett, ellenben a 30 éves férfinek ott a huszon és tizenéves lányok tárháza. Akkor is igazságtalannak tűnik ez így.
2012. júl. 31. 23:24
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Milyen törvény mondja ezt ki? Belinkeled?


Mert te csak elképzeled, hogy így van. DE NINCS ÍGY.

2012. júl. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

igazságtalan is lenne, ha így lenne. de valójában semmi sem tiltja. és nincs is így.


azért láttunk már példát arra, h egy nőnek nála fiatalabb párja van. még 30 után is. én (nő) pl 34 évesen ismerkedtem meg a párommal, aki akkor 27 éves volt. csak egy ellenpélda

2012. júl. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
38%
Kikérem magamnak, azt a befellegzést. Beszélj a magad nevében!
2012. júl. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

Az élet igazságtalan. A 40-es őszülő halántékú jól menő vállalkozó sikeres 20 éves csajoknál, a nála sportosabb hasonló korú segédmunkásra meg nem. Vajon miért?


De a rendes lány típusú frissen diplomázott csajok is tudatosan sokszor pár évvel idősebb karrierjüket, egzisztenciájukat már megalapozó férfivel tudják csak elképzelni a családalapítást.

2012. júl. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%

mindenkinek joga van úgy párt választani, ahogy szeretne. aztán kiderül, hogy ez megvalósítható avagy sem.


engem is irigyel pár csaj, mert a párom sikeres, tanult, normális ember. nekik általában azt szoktam mondani, hogy neked is megvan a lehetőséged ilyen párt találni, ahogy nekem is megvolt.

ja, és hozzátenném, mindketten 25 évesek vagyunk, nem a fiatal pipi kifogja a milliomos 40es vállalkozót felállásban nyomom :)


amúgy én nem vágyakozom se idősebb, se fiatalabb pasik után. úgy jó az életem, ahogy van :)

2012. aug. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, a valóság úgy hangzik, hogy bármely 14-114 közötti férfi összejöhet bármely 14-114 korú nővel és megfordítva.

A különbség csak annyi, hogy mi megszokottabb, mi meg ritkább, a nagymamám 2. férje 7 évvel fiatalabb volt nála, pedig az még csak nem is ma volt, hanem az 1960-as években...Nekem is volt fiatalabb barátnőm is meg idősebb barátnőm is az életem folyamán.

2012. aug. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Nincs megtiltva, hogy fiatalabb férfival legyél. Meg szerintem nem ítélik el többen mint fordított esetben.
2012. aug. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
Lehet faluban laksz, es azert gondolod igy, mert ott az emberek maskepp gondolkodnak. Szerintem sincs igy!!
2012. aug. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!