Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jönnek be a csajokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aliasbazsi kérdése:

Miért nem jönnek be a csajoknak a rendőr pasik? Sok csajjal ismerkedtem, de amikor kiderült, hogy mit dolgozom, többet nem is kerestek

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 12:43
1 2
 1/20 Mókusgyilkos ***** válasza:
48%
SÜN! 1 idiótát szolgál sok idióta és közbe szopatja a népet de megvédeni már bszik :) na ezért. jah + mert a szőke nőnél csak a zsaru az ostobább.
2012. aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
mert sokan utálják a rendőröket gondolom :D
2012. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
nem akarják égetni magukat a csajok, ha barátaik előtt kiderül hogy rendőr a pasija
2012. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Mókusgyilkos ***** válasza:

na meg az milyen már h jár körbe a spangli és...

jézus szeret téged is meg téged is meg téged....... meg téged is!

2012. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%

Én azt se tudtam, hogy nem jön be a nőknek... Én úgy tudtam eddig, hogy pont bejövős... Nem is értem miért lenne gond ez.

Az egyenruhásokat minden nő szereti, nekem is tetszik ha egy látok egy jóképű pasit, akinek még jól is áll az egyenruha...

2012. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
Ennek semmi köze ahhoz, hogy rendőr vagy... Nem jössz be a csajoknak... TE nem jössz be, nem a melód..... Gáz...
2012. aug. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Az lehet... Ha jó pasi vagy és még rendőr is, akkor inkább tapadnának.

Mutass képet, én értek hozzá, majd megállapítom... :)

2012. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
Én még akkor sem jönnék össze 1 rendőr pasival ha nagyon bejönne.
2012. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

Nekem sokáig álmom volt a rendőr pasi... Vagy katona... Ezek nekem rendkívüli mértékben megmozgatják a fantáziámat..


Szóval, szerintem az lehet itt a ludas, amit már mondtak: vagy te nem jössz be a csajoknak, mint ember, vagy pedig... Hát igen, cikis lenne úgy körbeadogatni az alkoholneműt meg a khm... egyebeket, hogy közben tudja az ember az egyik ott tartózkodóról, hogy a törvényt szolgálja.

2012. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Nekem így is tetszene, hogy nem biztos, hogy a barátaim olyan bátran adogatnák körbe a spanglit. Olyan rendőrt kell találni pasinak, aki nem veti meg, aztán be lehet venni a körbe őt is.
2012. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!