Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tartott a leghosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartott a leghosszabb plátói szerelem az életedben? Hogyan heverted ki/léptél tovább?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 21:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6 évig tartott, most kicsit enyhült, de még mindig érzem h ha azt mondaná h járjunk akk belemennék, de már nem gondolok rá csak max hetente egyszer-kétszer! Nem tudom mikor érem el azt h véglegesen elfelejtem, de jó lenne már, mert miatta nem igazán tudok szerelembe esni! Az a 6 év az gyötrelem, szenvedés, sírás és gyalázat volt, nem kívánom senkinek!
2012. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
1 hétig tartott. Jött egy olyan csak aki meg is lett:) 24F
2012. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

6 év az nem semmi,de azért el tudom képzelni.

Nekem 1 év,de azóta már nem tulajdonítok jelentőséget egy lánynak sem.

2012. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Rainbowinthedark ***** válasza:
2 év ráadásul legelső is volt.De jött más
2012. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
5.evnel tartok,de azota mar van 3eves kacsolatom,de a platoi szerelem meg nem mult el teljesen...
2012. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én 4,5 év körül járok hát rettenetesen rossz érzés, én sem kívánom senkinek.
2012. aug. 28. 21:32
 7/15 anonim ***** válasza:

"5.evnel tartok,de azota mar van 3eves kacsolatom,de a platoi szerelem meg nem mult el teljesen..."

De te beletudtál ez mellett szeretni a mostani párodba? Én nem tudok a plátói szerelem miatt úgy szeretni senkit, mint őt tudnám... és ez olyan rossz, elmúlhatna már, félek h nem múlik el és talán sosem leszek olyan szerelmes, mint belé :(

2012. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sok munkával ki lehet heverni. Attól úgy el fáradsz minden nap, hogy magadra is alig lesz időd.
2012. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

4 évig, kb :)

A legjobb az volt, hogy egyszer láttam, messziről, akkor megjegyeztem, hogy hű, milyen jól néz ki, de nem tudtam róla kicsoda, mi a neve, semmit.

2 évre rá találkoztunk, és azután kb 2 évig folyamatosan, heti szinten találkoztunk ilyen-olyan alkalmakból, de persze, társasággal együtt is.

Szerintem nagyon jól tudta ő, hogy odavoltam érte, de az egyik legjobb haverja viszonozta érzéseimet helyette (még mindig tudom róla, néha, amikor beszélgetünk, találkozunk, hogy nem múlt el a dolog), ami gondolom, megakadályozta abban, hogy ha voltak is érzései irántam, azt kimutassa.

Aztán elutazott egy fél évre cserediákként. Nem is láttam jó sokáig. El is felejtettem már. Ha nagy ritkán összefutunk, mint amolyan barát tekintettem rá. Persze, tetszik még mindig, de már nem gondolok rá napi szinten, sőt, amíg meg nem láttad a kérdést, nem is tudom, mikor jutott eszembe utoljára :D

Fogalmam sincs, hogy hevertem ki/léptem tovább... Miután már alig láttam és alig beszéltem vele, gondolom, már valahogy maguktól jöttek az események. Pedig azért, akkoriban nagyonis örültem volna neki, ha ő veszi el az ártatlanságom, ő lesz az első rendes pasim... de hát... nem így alakult. végeredményében, nem is bánom. :) kicsit túl öreg volt ő hozzám :D (7 évvel idősebb, és akkoriban még ez a korkülönbség bizony eléggé kemény volt).

2012. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nekem 3 hónap. aztán rájöttem h nem fogok siránkozno egy olyan után aki észre se vesz. azóta nem volt pasim se és ha megkérdezik h bejöne vki mindig azt mondom h nem futok olyan vonat után ami nem vesz fel 19L
2012. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!