Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi volt a leghosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt a leghosszabb idő, amit végigszenvedtél egy szerelem miatt?

Figyelt kérdés
Nekem már több, mint 1 éve tart, mégsem bírok feledni. Szégyen, nem szégyen, de még most is előfordul néha, hogy sírva alszom el. Nektek ?
2010. márc. 22. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1 hét... annyi idő alatt összekapartam magam egy bulira.
2010. márc. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem 4 hónap. ez nem azt jelenti, hogy nem buliztam, vagy ismerkedtem volna, de ennyi idő kellett, hogy összeszedjem magam 1 komoly csalódás után 1 újabb kapcsolatra.
2010. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
kb 11 hónap, de ezalatt buliztam, pasiztam, jól éreztem magam, csak gondolok rá és hiányzik meg látom minden nap
2010. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2 éve :(

közbe senkim nem volt pedig többen is próbálkoztak

sokat járok bulizni is de általába oda ahol ő is ott van(barátnője van 1,5 éve)

17l

2010. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3éve:(
2010. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
h egy normális kapcsolatba ujra beletudjak menni...? egy/másfél év.
2010. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

5 év, és pár hónap...


Beleszerelmetesedtem egy fiúba...

És hát hűséges típus vagyok. De ez az öt év nem mindig volt szenvedés, és egy tonna hülyeségtől megvédett, hogy hozzá ragaszkodtam. De tudni kell elengedni az álomképeket.

Most egy boldog kétéves kapcsolatom van a párommal. Nagyon szeretem. És ő is. Tehát vannak még tündérmesék!

Lányok ne adjátok fel:)

2010. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!