Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sok bisex vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok bisex vagy lezbikus lány van?

Figyelt kérdés
már meguntam a fiúkat kicsit és lányt akarok viszont nincsenek ilyen ismerőseim.. szerintetek akkor ennyire kevés van?:O

2012. aug. 28. 23:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
itt rengeteg van
2012. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsére még kevés :/
2012. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
hány éves vagy Te amúgy?...
2012. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
17-leszek nemsokára nem vagyok olyan nagyon csúnya de valahogy nem érdekel mikor minden pasi meg bámúl az utcán... + kipróbálnám lánnyal (:
2012. aug. 28. 23:06
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
en bisex....es egyebkent sok van....olyanok akikrol meg se gondolna az ember.:)
2012. aug. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

"már meguntam a fiúkat kicsit"


Én is megunnám ha a fél város át ment volna rajtam...

2012. aug. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
6-os ez jó volt :D
2012. aug. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
ö nem épp nem találok rendes pasit mind csak megakar dugni.. és annyira szánalmasak a ma fiúk -.-" beszélgetni se lehet velük
2012. aug. 28. 23:13
 9/19 anonim válasza:
100%
Nem tudom mennyi idős lehetsz..de ha ilyen könnyen feladod,a csajoknál sem lesz más. Ha meg "mindegyik fiú csak meg akar dugni és nem lehet beszélgetni se velük", akkor édes szívem, rossz társaságban vagy.
2012. aug. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

Tudod mit?.. A francba is valahol igazad van.. Akár jó akár rossz társaságban van az ember nem könnyű rendes srácot találni. És igazából én már unom az egész férfi és nő közötti "hülyeségeket". Az egész egy kalap sz.ar.. Tudom hogy lehet jó is, kisülhet belőle valami szép dolog is, de mi van ha valahol még sem az igazi.. áá mindegy is. Gondolom te csak így ráuntál arra hogy a fiúk (akik bizonyos körökben tényleg gyökerek) állandóan teszik magukat meg a szokásos és most valami újat, kiutat keresel, mert mért ne. Úgy is kib*szott fiatal vagy meg mit veszthetsz.

Most ez úgy hangzott mintha egy korosodó leszbikus hajlamú nő írt volna. xDDDD Ne érts félre én is ugyan annyi idős vagyok mint te.

2012. aug. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!