Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sok bisex vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok bisex vagy lezbikus lány van?

Figyelt kérdés
már meguntam a fiúkat kicsit és lányt akarok viszont nincsenek ilyen ismerőseim.. szerintetek akkor ennyire kevés van?:O

2012. aug. 28. 23:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
utolso, az szep kis szoveg:D
2012. aug. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
hát igen és igaz is ;)
2012. aug. 29. 14:00
 13/19 Zsazsa92 ***** válasza:
50%

Sztem MO-on nem sok.

Én nem sokkal beszélgettem eddig.

2012. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, Mo. kb. 10%-a homoszexuális egyedekből áll, a leszbikusok olyan 1/3-át tehetik ki.

Itt is vannak, és lényegében a meleg barát bárokban és a kifejezetten meleg szórakozó helyeken is csak vagy nagy részben ők vannak. A netről nem is beszélve- bár az ismert társkereső oldalak elég kihaltak, érdemes lehet regisztrálni rájuk.


Nem akarok előítéletes lenni, de az, hogy "már meguntam a fiúkat" nekem nem fekszik. Igaz, hogy a leszbikusokat nagyobb részben fogadják el, mint a meleg férfiakat /aminek legnagyobb oka talán az, hogy szex-orientált a világ és a pasiknak a fantáziáját nagyban beindítja még a gondolat is/, de sok homoszexuális nem kedveli a biszexeket /mert, hogy nem tudják eldönteni meik nemhez húznak meg a többi sztereotípia/.

Ha kiakarod próbálni lánnyal akkor nem hiszem, hogy bárki megakadályozna benne. A kiegészítő kérdésedből nem tudom kivenni, hogy most csak szexet akarsz vagy érzelmi kapcsolatot /hívjuk szerelemnek/. -Legyen bármelyik, egyértelműen lehetséges.

Ha ! viszont nem érzel testi vonzalmat egy lány iránt se és semmi egyébet sem, akkor inkább hagyd.


Ajánlanám a Kinsey-skálát a figyelmedbe, nem tudom tisztában vagy-e az orientációdal, de ha nem akkor ez segíthet. Ha megvan akkor leírhatnád, mert szerintem kevés infót adtál meg. /Korod már írtad, de beállítottságodat nem- ezt hiányolom, mert én egy heteronak gondollak, esetleg egy látensnek./


Viszont ha komolyan gondolod, akkor egy lehetőséget se hagy ki x)


16/L biszes aki a lányok felé húz.

2012. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Hoppá, kedves utolsó, szépen megmutattad, hogy bizony nem minden a kor, sőt! =) 16 éves korodra nagyon tájékozott vagy! Gratulálok, hogy utánamentél a dolgoknak, és ez valószínűleg nem tegnap történt. Mindenben egyetértek veled (bár a %-os arányt országra levetítve nem tudom, azt tudom, hogy az mindenkori össznépesség 5%-a mindig meleg volt, mióta világ a világ).


Kedves kérdező!

Először is: biszex* és leszbikus*. A vesszőktől már el is tekintek inkább. =) Ilyen nincs, hogy "meguntam a fiúkat", még a biszexuálisok és kötődnek érzelemmel mindkét nemhez. Persze nyilván szexhez nem kötelező az érzelmi alap. Alkalmi kapcsolatot dögivel fogsz találni, ha kalandra vágysz, nem többre, ez esetben ajánlom a Pride fórumait. Ha viszont nem gondolod komolyan a dolgot, akkor hiába unod a fiúkat (most épp), nem fogsz tudni csak emiatt együtt lenni egy lánnyal.


23/L

2012. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

szóval 16 vagyok még nem próbáltam lánnyal de nagyon-nagyon szeretném :$ és jó igen a faszt nem lehet megunni de annyira hülyék a pasik hogy már nekem fáj.-.-"

már vagy 14 éves korom óta kipróbálnám lánnyal milyen lehet szóval ez nem most jutott eszembe csak erre nincs annyi biszex se leszbi :/

2012. aug. 29. 21:24
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

14. voltam/vagyok

A 15. kommentelőnek meg köszönöm a "bókot", a koromon mindenki meglepődik. Bár én általában azt mondom, hogy a kor csak egy meghatározása az abban lévő egyének értelmességi/bölcsességi szintjének, és kivételek /ált./ mindig vannak.

Valóban 5% a létminimum, de ha jól tudom akkor a maximum a 10% körül van, ezért írtam.


A kérdezőnek:

"A mai fiatalság" /-kedvenc szállóigém /azt hiszem az//.

A fiúk alapjáraton is később érnek, míg a lányok olyan 12éves korban kezdenek el, addig a fiúk csak évekkel később. Tehát olyan sokat ne várj tőlük, nem csak a szülők hanyatlanak, de a gyerekeik is, igazi "példaképek" pedig kevesen vannak. Valószínű, hogy rossz közegben keresel magadnak párt.

Fórumokon tudsz keresni lányokat és a fiúkat is. Előbb-utóbb találni fogsz valakit, csak jó helyen kell keresni.

2012. aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kérdező!Melyik megyèben laksz?xP
2012. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
borsod xd
2012. aug. 31. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!