Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menstruáció késése/kimaradás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció késése/kimaradás és erős fájdalom, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Barátnőmről van szó aggódok miatt. Szóval még nem jött meg neki kb 7-8 napja késik de ugyan akkor fáj neki, ma volt egy jóval erősebb fájdalma mint a szokásos, ezért tanácsoltam hogy még holnap menjen orvoshoz.


Tünetek: Alhasi fájdalom, késő menstruáció, sűrű vizelési inger.


Pár hete le is feküdtünk de ovuláció után volt 4-5 nappal tehát ha gond is volt az óvszerrel akkor se lehet terhes.


Valaki tud a problémára valami megoldást?



2012. aug. 29. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, tudtam hogy terhesség kizárva. Egyszerűen a hormonok már késztetik a testet hogy jöjjön meg, a stressz meg gátolja..

emellett lehet hogy felfázott, és azért is fáj, szimplán késik, és igazából nem a méhe fáj, hanem a húgyhólyagja. De dokihoz menni sose felesleges

2012. aug. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De barátnőm terhességre gyanakodik lehetséges hogy valóban az? (bár részemről kizárt odafigyeltem)

de mint tünetek lehetséges?

2012. aug. 29. 00:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, védekeztetek, nincs gond. Nyugtasd meg, de 8 napja késik..várjatok még 5öt,vesztek tesztet, az már kimutatja hogy nem terhes. Megnyugszik, és pár órán belül meg is fog neki jönni.

De persze lehet menni dokihoz, mert ha neki már amúgy beállt a ciklusa, és fura mód késik, és szerintem nem terhesség, lehet nőgyógyászati probléma.

2012. aug. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Eddig előfordult hogy kimaradt de akkor még nem feküdtünk le egymással.


Én a tünetekre kérdeztem hogy lehetséges-e a terhesség(a tünetek alapján)?


De tudom pontosan hogy nem az, mert védekeztünk de hogy megnyugtassam hogy ezek nem a terhesség előjelei. Ezért érdekel az hogy lehet-e a terhesség tünetei.

2012. aug. 29. 00:57
 5/8 anonim ***** válasza:
max a késés...egy héttel terhesség után még nem nagyon vannak "tünetek"..így amúgy ne hívd, nem szép dolog. Jelei vannak a terhességnek
2012. aug. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

És elnézést a kifejezésért.


És nem 1 hete van hanem 2.


Ha lesz változás akkor még írok.

Köszönöm.

2012. aug. 29. 01:07
 7/8 A kérdező kommentje:

Fejlemények: véres volt a bugyi de csak egy folt mensesnél picit világosabb.

és időszakos erős fájdalmak

2012. aug. 29. 23:47
 8/8 anonim válasza:
Babás volt?
2018. febr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!