Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van úgy, hogy felnőttké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy, hogy felnőttként úgy érzi kimaradt minden jó a tini éveiből, a nagy szerelmek, a nagy bulizások és emiatt van most felnőttként ilyen fura érzése, ami talán a honvágyhoz hasonlítható?

Figyelt kérdés

Lassan 23 vagyok és úgy érzem minden jó kimaradt a fiatalságomból. Leginkább a szerelem hiányzik az életemből. Míg mostanság is sok tinit láok egymást falva, a lány ül a fiú ölében és csókolóznak, addig nekem ilyenről csak álmodoznom lehetett, mert sosem volt még barátnőm. Elég összetett, hogy miért. Van külső és jellembeli oka egyaránt.

A sors fura fintora, hogy felnőttként is rendszereint gyereknek néz, aki nem ismer, annyira olyan szinten maradtam külsőre is. Több évet letagadhatok bátran a koromból. Bár ez is inkább hátráltat abban, hogy lehessen normális kapcsolatom.

Nem is a saját problémáimmal untatnálak titeket, inkább az érdekelne, hogy más is érez-e így, van-e hasonló helyzetben, mint én most felnőttként.


Olyan jó lenne visszamenni az időben és tiniként bátrabbnak lenni, kezdeményezni lányoknál. Úgy érzem elvesztettem a fiatalságomat. Úgy hiányzik, hogy nekem is legyen sulis szerelmekben részem, de nem, nekem nem jutott semmi, egy lány sem szeretett, nem volt még sosem részem kapcsolatban. Fogalmam sincs milyen jó érzsé lehet, ha szeret egy lány és folyton hozzámbújik például. De naponta látok ilyet és mindig elszomorodom és egyszerre vagyok dühös, irigy, hogy én így elcsesztem a tini éveimet. Most meg tapasztalatlan vesztesként nem kellek egy érett huszonéves nőnek sem, ami érthető is. Na meg persze ott van az a pech is, hogy nem is néznek felnőttnek, kb. csak mosolyognak, mert olyan fiatalos vagyok, ahogy mondani szokták. kb. 16-17-nél többnek néznek rendszerint.



2012. aug. 10. 23:45
 1/8 Hole Hunter ***** válasza:
31%

Lassan 44 vagyok és úgy érzem semmi sem maradt ki az életemből...mivel mertem élni...

23 évesen tán még nem kéne a fiatalságot temetni...én 44 évesen nem teszem.

Esetleg kötelet adhatok, ha gondolod...

2012. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, nekem küldd a kötelet légyszi
2012. aug. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De épp ez az, hogy ami kimaradt tiniként, amiatt most arra vágyom, hogy újra középiskolás lehessek. Egyszerűen olyan, mintha még fejben mindig diáknak érezném magamat, egy kis srácnak. Ha akkor kiélem, biztos tovább tudok ma lépni és nem ezen ragadok le lélekben. Például mindig a tiniket figyelem meg, a szerelmes párok közül is, úgy vonz az, hogy újra sulis lehessek és ne egy felnőtt. Mert én nem érzem magam felnőttnek még, vagy csak nem akarok felnőni, nem is tudom igazán.
2012. aug. 10. 23:56
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Te hülye vagy, ez a legnagyobb bajod, én sem életem 24 éves koromig, na de utána összeszedtem magam és bepótoltam mindent. Addig vagy vesztes amíg elhiszed magadról és úgy is viselkedsz. Kapd már össze magad és élj... szerezz barátnőt.
2012. aug. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Könnyebb siránkozni mint itt minden este valamelyikőtök teszi , mint megemberelni magatokat és társaságba járni, barátkozni , ismrkedni a barátokon keresztül.

Ne haragudj, hogy nem azért sajnállak,hogy nincs csajod, hanem azért, mert ilyen nyuszi vagy. Nincs olyan ok, ami az általad leírtak közül akadályozhatna téged. Hajrá, és ismerkedj, szerezz barátokat, és azokon keresztül lesz csajod is, csak bátorság!

2012. aug. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező 1 évvel vagyok fiatalabb, és amit írtál azt én is írhattam volna, gondolom nem vigasztal, de legalább tudod, hogy nem vagy ezzel egyedül. Tipikusan a rosszkor rossz helyen áldozatai vagyunk, de ne add fel ott vannak a 16-17 évesek még mindig, szard le a korkülönbséget, és próbálkozz náluk, én is ezt teszem, hidd el jogod van a boldogsághoz.
2012. aug. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 frombehind válasza:
20/F .én is így érzek, tesó, mintha csak én írtam volna. én azért ezekre már korábban rájöttem, és tettem is ellene. mára már mindent bepótoltam. viszont az ŰRt nem tudom betömni, talán sose fogom tudni...
2012. aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem csak rajtad múlik, de a múlton változtatni nem lehet, tedd szebbé a jelent ahogy tudod...
2013. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!