Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudja az ember ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudja az ember ha szerelmes?

Figyelt kérdés

Mindig mondják, hogy: -valami különlegeset érzel iránta, olyat, amit eddig még nem éreztél

-be vagy zsongva, ha róla van szó

-úgy érzed, muszáj hozzá szólnod, de nem tudsz neki mit mondani

-még akkor is örülsz, mikor nem kéne

-róla beszélsz, és ha lehet őt nézed, figyeled mindig

-nem veszed észre, de csak őt hozod fel példának

-este lefekvés előtt rá gondolsz és róla mesébe illő gondolatok járnak a fejedbe

-vele álmodsz

-csak ő jár az eszedben


meg ilyenek és ha szerelmes vagy akkor az életedet is oda tudnád érte adni nem? vagy is már mondták egy páran, de akkor ez mért nem szerepel a fent említett mondatok között? vagy ha szerelmes vagy akkor csak szimplán szereted a másikat de nem adnád oda az életedet is érte?


2012. aug. 29. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:
elküldik postán
2012. aug. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mókusgyilkos ***** válasza:

talán azért mert nem túl sok ember kerül olyan helyzetbe h erre szükség legyen? + ehhez nem kell szerelem legalábbis szerintem.

1 fontos dolgot kihagytál sztem: kiszúrsz az illetőn vmi olyan apróságot ami "csak rá" jellemző teszem azt első bnőmnek vmi eszméletlen fura [jó értelemben] szeme volt lila sárga tököm tudja ahogy épp esik rá a fény naon komoly :) de akadt olyan akin azt szúrtam ki h tök m1 h milyen arckifejezést akar magára ölteni vhogy mindig a "mindjárt megerőszakollak" jön össze :D v épp tipikusan az a mosoly amitől nem bírod megállni h te ne mosolyodj el.

2012. aug. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi ez a lista? Jó hogy nem lehet mindent felírni rá, amúgyis a szerelem szubjektív embreként eltérő. Persze, hogy oda adnánk az életünket is. Ha szerelmes az ember akkor teljesen más kedve van, vidám jó, kedvű kiegyensúlyozott, fel van töltődve. Látszik rajta. Ha a szerelmére gondol mosolyog. Például magamon tapasztaltam, hogy facebookon ő ott volt az értesítésnél, hogy például lájkolt valamit akkor is elmosolyogtam. Ha szerelmes az ember akkor onnantól kezdve a külsőségek megszűnnek. És a szex gondolata is háttérbe kerül.
2012. aug. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!