Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vajon?

Figyelt kérdés

Van egy lány a buszon, akit reggelente szoktam látni. (gondolom már ő is dolgozik)


Nekem tetszik, de nem tudom, hogy vajon én is tetszek-e neki. Néha rám szokott nézni, ekkor összenézünk, de mindig én nézek el előbb. Viszont amikor nézzük egymást nem mosolyog, és semmi jelét nem adja annak hogy azért néz engem mert tetszem neki, lehet hogy csak furcsának tart.


Ma reggel a busz hátulján ültem, Ő mindig középen szokott felszállni és ott szokott állni vagy leülni. De most hátra sétált és leült mellém. Pedig ott is voltak üres helyek ahol felszállt.


A dolog érdekessége: ma reggel pont gondoltam rá. (egy héten 5ből kb. 2 nap szoktam látni reggelente)


Nem merem megszólítani, mert félek, hogy valamit nagyon félreértettem és teljesen beégek előtte.


Ráadásul azt hiszem gyomorpillangóm van, ha rá gondolok. az is lehet hogy Belé szerettem...


2012. aug. 29. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanmár! Légy férfi,! Szerintem nyugodtan megszólíthatod, de ne olyan egyértelműen: pl. a sofőr szarul vezet és te ezt szóvá teszed neki, hogy "vezethetne jobban ez a buszvezető!" vagy hasonló...

Max. ha nem reagál rá, semmi gond, akkor sztem hagyd, de ha kedvesen szól hozzád, már el is kezdődhet a beszélgetés, utána már beszélhetsz konkrétabb dolgokról, csak nem szabad, hogy tolakodónak tartson, ezért kell csak finoman.

Az alapján amit elmeséltél, sztem van valamekkora mértékű szimpátia, de ha nem jön össze, az is pozitívum, mert legalább mertél kezdeményezni, és legközelebb már bátrabb leszel. Szorítok neked, mindent bele!

2012. aug. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem annyira egyértelmu de probalkozz. sok sikert.
2012. aug. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is afelé hajlok, hogy nem mint férfi tetszek neki, csak furának talál...
2012. aug. 29. 09:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdekes módon nemrég én is hasonló dolgokon estem keresztül. Volt egy lány, aki tetszett, és reggelenként egy buszon utaztunk. Bár én azokat a pillangókat nem éreztem a gyomromban, de tetszett a lány. Egyszercsak hallottam, hogy beszélget egy idős emberrel, hol dolgozik. Mivel ismerősöm is van ott, kapóra jött, hogy megkérdezzem, hogy ismeri-e. Sajnos nem ismerte. A probléma nem is ezzel volt, hanem azzal, hogy a többi reggel rám se köszönt, sőt egyszer amikor közelébe (még csak nem is mellé!) ültem, távolabb ült. Ekkor esett le számomra a dolog, hogy nincs értelme próbálkozni nála, csak erőlködés lenne az egész.


Hogy a te problémádra adjak választ. Próbálj valami témát felhozni, de lehetőleg ne panaszkodósat. Az, hogy reggel nem mosolyog, talán érthető, mert korán kell kelni, megint munka.

2012. aug. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mondjam azt, hogy nem azért tetszel elsősorban mert félig afrikai vagy? :)
2012. aug. 29. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!