Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy leszbikus viselkedéséből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy leszbikus viselkedéséből megállapítható, hogy leszbikus?

Figyelt kérdés
Pl. a nézése, a járása, a mozdulatai utalhatnak arra? A meleg férfiak viselkedésén is elég gyakran látszik a homoszexualitás, a lányoknál ez ugyanígy megy? Persze, vannak olyan emberek, akikről abszolút nem lehet megállapítani, hogy a saját nemükhöz vonzódnak, de én mégis kíváncsi lennék a véleményetekre.
2009. júl. 26. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak erőteljesen feminista gondolkodású nők, akik az esetek kicsit nagyobb százalékában leszbikusok, de amondó vagyok, hogy annyira konkrétan nem látszik.
2009. júl. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rólam már mondták, hogy elég rámnézni, és lehet tudni rólamXD

Amúgy ez inkább a "dyke" típusnál fordul elő, akik fiúsabbak, a mozdulatok, a viselkedés, még a beszéd is elég férfias.

Egy femme nem ilyen, azok tökre nőiesek, meg nem mondaná róluk senki, hogy a "másik csapatban játszanak".

2009. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
apám a nőies leszbikről is rögtön megmondta, de nem tudta elmagyarázni, hogy miből látszik
2009. aug. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez igen nehéz. (A férfiakhoz képest mindenképpen.) Talán akkor, amikor épp egy másik csajjal szexel. Bár még akkor is fennáll a lehetősége, hogy biszex, mint a mostani barátnőm.


Nekem volt leszbi barátnőm, aki lefeküdt sráccal is. (Kábítószerért cserébe.) Pedig vonzódását tekintve színtiszta leszbikus volt. Szóval elég gáz volt a csaj, viszont jó példa a kérdésre. Tehát, ha nagyon akarja, hogy lásd, akkor látni fogod, ha nem akarja, akkor nem fogod. Ez az én tapasztalatom.

2009. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!