Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hasonlítgatjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hasonlítgatjátok a jelenlegi párotokat a korábbiakhoz? (külsőre)

Figyelt kérdés

Főleg fiúk válasza érdekelne, de persze lányok is írhatnak ezzel kapcsolatban. :)

Ha esetleg korábban tökéletesebb alakú volt, akkor azt gondoljátok, hogy hmm ez a lány rosszabb, de azért jó lesz vagy mit éreztek ilyenkor?


2012. aug. 29. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemtom, nekem soha nem jutott eszembe hasonlítgatni. 22/F
2012. aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Diavolino44 ***** válasza:

Sajnos nagyon. Azert is vagyok egyedul. :(

Mindket exem nagyon szep lany volt, nem fogok csak azert, osszejonni valakivel, hogy elmondhassam van partnerem. Nem vagyok tarsfuggo.

Ha meg osszejovok egy lannyal akkor meg nem fog erdekelni mert kulsore ugyis be fog jonni, nem veletlen vagyunk egy par.

2012. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyira nem...

Szóval úgyis látom, hogy miben másabb a mostani párom az előzőekhez képest, de amikor elnézegetem őt, vagy együtt vagyunk, akkor soha nem jut eszembe, hogy óó, bezzeg annak milyen szép szeme volt, és bezzeg annak jobb volt a teste...

Valahogy egyáltalán nem tudok ilyesmikre figyelni. :D

21L

2012. aug. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!