Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kerekesszékbe került férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katalin1128 kérdése:

Kerekesszékbe került férfi teljes mértékben elutasitó lett, miért akar taszítani magától?

Figyelt kérdés
A baleset egy éve volt, mellkastól lefelé bénult, az gyógyulás esélye gyakorlatilag nulla. Én ezt az állapotot elfogadom, imádom és nem kell más, de ő egyre undokabb és elutasítóbb ( mással persze kedves) van esetleg valakinek hasonló tapaszatalata, illetve tanácsa arra vonatkozólag hogy hogyan lehetne megértetni vele hogy így is férfiként tekintek rá és vele szeretnék megöregedni?

2012. aug. 29. 18:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

:'( meg ható!

Nos szerintem túlzottan szeret Téged...és nem akarja hogy szenvedj miatta :(

2012. aug. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarja, hogy új életet kezdje egy "teljes értékű" férfival. Mondd el neki, amit itt leírtál, hogy nem akarsz mást és így is ugyanúgy szereted.
2012. aug. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára nem akarja, hogy terhedre legyen.


Ha tényleg szereted, és képes leszel mellette megöregedni, add a tudtára, ha kell vágd pofon, ordíts vele, hogy lássa, hogy elszánt vagy.

És ne sajnáld, az csak rosszat tesz, beszélj úgy vele, mintha egészséges lenne.

2012. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondtad már neki amit most itt leírtál ?
2012. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ő most vszeg még magát sem tudja elfogadni (sztem jelenleg is ezzel birkózik), ezért utasít el másokat is maga mellől. Hogy sikerül-e neki, és hogy te addig ki tudsz-e tartani mellette, az majd csak később derül ki.
2012. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszönö a gyors válaszokat: igen persze rengetegszer elmondtam már neki hogy mennyire imádomés hogy nem kell ms, de pár napja azt ágta a fejemhez hogy nem tud és nem is akar egy újabb terhet magára vállani...
2012. aug. 29. 18:24
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

Nos, a helyében én is ezt tenném.


Sőt, ha a saját fejemmel próbálok gondolkodni, akkor én valószínűleg kinyírnám magam, de a lehető legkevesebb fájdalmat szeretném vele okozni azoknak, akik szeretnek, ezért előtte biztosan felszámolnék minden ilyen kötődést az életemben.

2012. aug. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az ám ezzel a baj, hogy ismertem már ilyen embereket akik ezt mondták, hogy egy kerekesszékes öregemberrel akarnak megöregedni. Aztán 1-2 év és azt mondták, hogy ennyi nem bírják tovább azt, hogy nem lehet programokat szervezni meg a szex sem megy. Egy normális nő ezt nem bírja.

És inkább most dobd el minthogy 2 év után törd össze a szívét amibe bele is betegedne.

2012. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
erről az elhagyas dologról azt gondolom h 2 egészséges ember kapcsoaltában sincs semmire grancia, mint ahogy arra se hogy adott esetben ha mégis együtt lennénk akkor ne ő habarodna bele másba...
2012. aug. 29. 20:08
 10/16 Gergo_30F ***** válasza:
keressetek fel egy pszichológus, többet tud segíteni, mint gondolnád, és szükség is van/lesz rá.
2012. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!