Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor én most senkinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor én most senkinek nem fogok kelleni?

Figyelt kérdés

Annyira csúnya vagyok és dagadt is,és úgy gyűlölöm magam...Emiatt egy csomó gáltás van bennem és ez megőrít.Nem tudom önmagam adni sokszor mert félek,hogy valami rossz fog történni ha önmagam vagyok,vagy hogy az másoknak nem tetszik.12 kilót már fogytam de még mindig kell 10-et.Most vagyok 59 a 165 centimhez.2 éve összevesztem a legjobb barátnőimmel és azóta nem tudok semmilyen kapcsolatot kiépíteni senkivel.Valahol hiányzik hogy megint csajos dolgokat csináljak barátnőkkel de egyszerűen nem megy már.Így felszínesen elvagyok mindenkivel tehát nem vagyok hálistennek antiszoc..odáig még nem süllyedtem és remélem nem is fogok.Barátom még nem volt,de már akartak tőlem többen is viszont én mindig bezárkózom,mert félek a csalódástól.(Csók azért már volt (: de semmi több) Tök instabil vagyok lelkileg amúgy is az ilyen baromságok meg nem tesznek jót...Imádtam régen öltözködni,vásárolni de már leszarom hogy nézek ki de valahol belül viszont idegesít hogy milyen is lettem....Facebookon is rámírnak iszonyú helyes pasik,de én egy csomóra nem válaszolok,vagy vissza se jelölöm,mert most még magamat sem szeretem,hogy tudnék mást.Meg ugye hogy csalódok...Tiszta depis vagyok.Semmit nem akarok kezdeni magammal.Terveim céljaim vannak de tenni nem merek értük.A tervem most hogy leérettségizem és tiszti főiskolára megyek,de az is még messze van.A másik hogy elismert énekesnő leszek.Ez is marha vicces amúgy..Régen sokat léptem fel és sokszor elismerték a hangom és nagyon szeretek szerepelni,de mostmár utálom a színpadot mert ott ugye önmagad kell adni és tényleg megmutatni ki is vagy de én ezt nem tudom már megtenni.:(


17/L


2012. aug. 29. 23:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
küldj képet, így nem tudom
2012. aug. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mi a szart kezdjek magammal???
2012. aug. 29. 23:41
 3/24 anonim ***** válasza:
mert felvállalni önmagad, ne félj, mert nincs értelme a félelemnek... bátorság :)
2012. aug. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
küldj képet...addig elolvasom a regényt
2012. aug. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

-15kg 3 hónap alatt


Reggelizni nem szoktam, nem a fogyi miatt, hanem ilyen az életritmusom. Ebédre főzelékeket ettem többnyire, amik részben teljes kiőrlésű liszttel készültek kevés habarással és sok zöldséggel. Húst nem eszem 11 éve, fogyi mellett sem ettem, halat sem. Főzelékhez tojást/tojáspörköltet vagy barna kenyeret ettem (nem kakaóval színezettett. :D). Délutánfele 2 szelet sajtos kenyér paradicsommal vagy valami zöldséggel. Este 8kor 1-2 szendvicset ettem. Utána esetleg kakaót/menteskávét lehet inni ha megéhezel, az laktat :).

Dvdkre mozogtam kezdetben, Rubint Rékára de nem igazán éreztem fogyást, inkább szerintem csak izmosodtam, talán egy hónapig volt ez, eredmény hiányában ezt a hónapot nem számoltam bele a 3 hónapba, talán 1-2kgot fogytam úgy. (Nem azt mondom, hogy rosszak lennének a dvdi csak szerintem nem csináltam elég keményen, meg először az izom kezd el épülni és utána kezd csak a zsír lemenni.)


Vettem 2 hónapra elegendő L-karnitin 1000mgos ampullát, apotékától rendeltem, futás előtt fél órával vagy előtte ittam meg vagy ha kicsivel többet ettem. Heti 2-5ször futottam a focipálya körül nem igazán gyors tempóban min. 2,4kmert, max3,6ot. Egy kör 400m állítólag. Kezdetben 2x3 kör, aztán ment egyszerre hat kör, aztán egy darabig maradt a hat kör, amikor nem esett túlságosan nehezemre akkor meg volt a 9 is. Kinéztem egy pontot és ott döntöttem el mindig, hogy folytatom vagy megállok, valahol a kör közben nem álltam meg csak mert elfáradtam. Csak a következő fáig..., mondogattam.... xD :D

Úgy vettem észre, hogy egy két nap szünet után jobban megy a futás mintha minden nap csinálnám. Valahogy meg is jött hozzá a kedvem :), bár nem mondom, hogy jól esett, de jól éreztem magam, nem volt megerőltető. Lenyújtani le kell, rengeteget számít, hogy a következő vagy azutáni napon könnyebben menjen.


Cukrot, fehérlisztes cuccokat nagyon ritkán, csokiból ha ettem akkor 70%ost, tehát igazi csokit, nem csokis cukrot :). Krumpli, tészta helyett rizst ettem inkább.


Ha rendelsz L-karnitint akkor 2dlnél több vízbe tedd bele, fél liternél ne legyen több, állítólag barackosat rendeltem, de nem igazán éreztem bármilyen barack ízt:D. Kicsit savanyú, de nem rossz.

Talán mindent leírtam.


Ahogy meg elhíztam...

Este 11 legyen vagy hajnali 2 mindig ettem valamit "éhes vagyok" indokkal, meg majd milyen büszke leszek magamra ha leadom. xD :D Mozogni meg szinte nem mozogtam semmit.

2012. aug. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
nekem is küldj egy képet, addig elolvasom, amit írtál :D
2012. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell többet fogynod, vagyis szerintem 165 centihez jó az 59 kg. Lehet, hogy erősítened kellene.

Osztálytársakkal esetleg nem tudsz barátkozni?

Írj vissza a helyes pasiknak, mert ha ők bókolnak tutira növeled az önbizalmad:)

Egyébként rám mindenki azt mondja, hogy csinos vagyok meg szép, mégis egyedül vagyok. Mondjuk velem meg előfordul, hogy a lehetetlen után sóvárgok-.-

2012. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Jah, és válaszolj ha rádír, nyilván azért ír, mert tetszel. :D


Bár nekem írna, pedig én vékonyabb vagyok. ;)

2012. aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
79%os ez most mi a szar??
2012. aug. 29. 23:47
 10/24 anonim ***** válasza:
"Most vagyok 59 a 165 centimhez" - hát ez viccccc, nem is vagy dagadt ember...én rosszabbra gondoltam
2012. aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!