Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most sem kellek senkinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most sem kellek senkinek, később kelleni fogok a nőknek szamárnak?

Figyelt kérdés

Most nem kellek senkinek párkapcsolatra. Pedig állítólag helyes vagyok, de belül túlságosan jófiú. Tipikusan olyan pasi, akit csak akkor találnak meg a nők, ha már átéltek egy rossz párkapcsolatot, esetleg gyerek is született belőle, engem meg alkalmas talajnak látnak arra, hogy felneveljem a gyereket, és érzelmi/anyagi biztonságban tartsam az anyukát a gyerekkel együtt.


Vagy van esélyem, hogy találni fogok olyan nőt, aki pont ilyen pasira vágyik, és nem azért választ engem, hogy segítsek neki gyereket nevelni?


2012. aug. 8. 18:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Ha beteszed a fejedbe, hogy nem kellesz senkinek, akkor mit vársz?

Fogsz találni hozzád valót, csak tegyél is érte!

Egyébként hány éves vagy?

2012. aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
huszonéveim közepét taposom
2012. aug. 8. 18:37
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

Az, hogy jófiú vagy, nem baj. Sőt, a duma UL hogy csak a rossz fiú kell. Ezt azok mondják, akiknek nincs egyénisége, és kb olyan elmenni velük valahova, mint egyedül menni. Az ún. rossz fiú is lehet ugyanilyen unalmas. Innen a monitor mögül megtippelem, hogy elég s(z)ótlan alak lehetsz, aki mástól várja, hogy kezdeményezzen, szórakoztassa stb.


UI Kisgyerekes anyákat meg gyakran azok a pasik vonzanak be, akik anyát keresnek, de nem öregebb nő képében.

2012. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

rám azt szokták mondani, hogy kellemes srác vagyok. humorérzékem is van beszélgetni is lehet velem, és ha sor kerül rá kezdeményezni is merek. ez nem kérdés.


tény hogy nem vagyok olyan srác, mint akik a szigetre járnak ki szórakozni, nem tudok és nem is akarok társaság középpontja lenni, nem tudok és nem is akarok keménynek vagy épp viccesnek tűnni.

alapjában véve nyugodt természet vagyok.

2012. aug. 8. 18:48
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet benned valami, ami a tapasztaltakat vonzza. Megbízhatóság? Őszinteség?

Mellesleg egy jófiú barátunk elvett egy elvált kisgyerekes anyukát. aztán jöttek a közös csemeték. Szám szerint hárman.

Az asszonykája imádja, és őt se hallottam még másról csevegni csak a munkáról meg a családról. Nagy szeretetben élnek, pedig rengeteget dolgoznak és nem is könnyűt.

2012. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van esélyed! Huszonéves vagy!!!
2012. aug. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

"rám azt szokták mondani, hogy kellemes srác vagyok. humorérzékem is van beszélgetni is lehet velem, és ha sor kerül rá kezdeményezni is merek. ez nem kérdés."


akik közelről ismernek, biztos annak tartanak. de meg mered csillogtatni a humorodat azok előtt is, akik nem ismernek jól, vagy ez csak kevesek kiváltsága?


kezdeményezni mersz, ha rákerül a sor... ez pontosan mit takar?

2012. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igen, ezek kétség kívül meg vannak bennem.


Örülök, hogy a barátodnak összejött. Én nem mernék még egyszer kockáztatni, mert egyszer már megütöttem a bokámat. (nem véletlen írtam, hogy nem akarok szamár lenni...)


De ha szerencsém van, akkor majd a leendő Páromnak még nem lesz gyereke, mert ezt nincs erőm még egyszer végig csinálni.

2012. aug. 8. 18:57
 9/20 anonim ***** válasza:
egy dolog ami pozitívum: hogy tudod, hogy mit NEM akarsz. ez elég fontos tud lenni
2012. aug. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#7: igen, szoktam mások előtt is lazán beszélni, nem vagyok az a karót nyelt típus...


ha találkoznék egy olyan lánnyal, aki szimpatikus nekem, és akiről látom, hogy talán kölcsönös a szimpátia akkor el merném hívni randizni stb.

2012. aug. 8. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!