Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vitt már valaki egy prostit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vitt már valaki egy prostit el nyaralni, vagy csak egy hétvégére, természetesen pénzért?

Figyelt kérdés
Kicsit tudom fura a téma, de szeretnék egyszer végre egy olyan nyaralást, illetve szívesen elvinnék egy csajt, úgy, hogy gyakorlatilag az egész nyaralást átszexeljük. Van e valakinek ebben tapasztalata, akár egy rövidebb hétvégéről is legyen szó? Milyen volt így együtt lenni egy hivatásossal? Kinek mennyibe fájt az ilyen jellegű szórakozás, és milyen időtartamú volt?

2012. aug. 30. 02:27
1 2
 11/13 Synesztro ***** válasza:
És azon nem gondolkodtál már el hogy nem feltétlenül Kvával menj el? Csak egy kósza ötlet, tudom hivatásost akarsz, de én hallottam már olyanról hogy vki direkt olyan lányokat keresett meg, akik úgymond szabad elvűek, és közölte velük, hogy az ágyban tett dolgokért cserébe, mindent ő áll, mintha a csaja lenne a lány, de ez csak a nyaralás végéig tartott. Lényegében gondolom szétnézett az ismerős barátnői körében, és olyannal ment el nyaralni, akiről tudta, hogy ebben símán bevállalós, nincs gondja az alkalmi sexel, és az izlésének is megfelelt.
2012. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
400000 egy het...es akkor ez meg olcso...en mar csak tudom...:)
2012. szept. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

11 -es ez nem jó ötlet. Miért is? MEr:

Egyrészt, vadidegeneknek így hírdetni ezt az kicsit húzós, le se finganának, idegenek nem igazán mennek sehova sem idegenekkel, főleg a mai nők nem, ezeknek minimum egy hónapos fülrágás dukál, hogy szétpakolják a praclijukat.

Ha ismeretségi körben hírdeted meg ezt az ajánlatot, akkor meg az jön le,hogy csak annyiba nézed őket,hogy egy nyaralós ba-szóra kellenek, könyöradományként, és máris vége a jó viszonynak. Lutrni,hogy éppen ugrana valaki erre, nagy főnyeremény volna, de ilyenek csak a szexfilmekben történnek úgy általában.

2012. szept. 28. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!