Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén van akinek tetszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén van akinek tetszik?

Figyelt kérdés
Van akinek tetszik az hogyha fültágítója van valakinek? Most teljesen őszinte válaszokat szeretnék kérni, egyáltalán milyen indíttatásból tesz be valaki? Csak az én véleményem szerint tesz túl a normális viselkedés határain ha valaki olyat hord?
2012. aug. 30. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azt képzelik, hogy bentszülöttek.
2012. aug. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Sztem felesleges hülyeség..de akinek tettszik, csinálja, ennyi. Nem az én dolgom, de a barátomon még csak egy fülbevalót sem tudnék preferálni
2012. aug. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
igen az idiótáknak biztos tetszik.. nekem nem
2012. aug. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik, de gondolom van akinek igen ha ennyien hordják.
2012. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mo-n kevés férfit láttam,akinek jól állt volna.Tudni kell viselni,mint minden mást.(szóval van akin tetszik!)Bár alapjáraton nem látok sajnos olyan öltözködésű/stílusú férfit,aki bejönne.....Félévente 1-2x max az utcán.(pedig Budapesten élek).
2012. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, nagyon gusztustalannak tartom. Pedig nekem is vannak testékszereim, de ez már nemcsak a jó ízlés határain megy túl, annál jóval tovább...
2012. aug. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sokkal kevesebben vannak azok az emberek akiknek tetszik, de van olyan. Nekem személy szerint nagyon nem tetszik és értelmetlen hülyeségnek tartom. :)
2012. aug. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem a max 10 milis tetszik,de az se mindenkin.A nagyobbak már nekem nem tetszenek.De valakinek kifejezetten jól áll,mert illik a stílusához.Pl a rasztáknak(nekik a szemöldök pc is jó).De egyébként nekem nincs bajom senki olyannal,aki extrémebb az átlagnál.Ha így érzik jól magukat a bőrükben,én nem szólom meg őket,nem ítélkezek.
2012. aug. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
van olyan akinek jól áll, nekem tetszik, de ez szubjektív vélemény :d
2012. aug. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem undorító. Pláne, ha kiszedik és utána fityeg a fülük. Szeretem a füleket, jó puszilgatni, de egy ilyenhez hozzá nem érnék soha!
2012. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!