Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért nézitek le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért nézitek le a 14-15 éves lányokat?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 23:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták, okot adtok rá.

A legtöbb lány azt hiszi, érettebb, mint a korosztálya fiúi.

Csak úgy megjegyezném, hogy erről az iskolai szex oktatás is sokat tehet. Az első felvilágosító órán elmondták, hogy a fiúk éretlenek ebben a korosztályban.


Tehát, a fő probléma az, hogy érettnek hiszitek magatokat, nem fogjátok fel, hogy a tinédzser korban nagy különbség az az 1 év is.

Ez vonatkozik tehát 14-17-es korosztályra. Sőt!

Egy idősebb fiú nem örül annak, ha az apuka úgy néz rá, mint egy pedofil állatra. És míg ti tartogatjátok magatokat, addig ők egy buliban simán összehozhatnak egy egy éjszakást mással, ha ti nem teszitek szét a lábatokat. Aztán megtörténik a dolog, "használnak" egy kicsit, dobnak, aztán itt sírtok.

Tehát rengeteg oka lehet annak, hogy nem kezdenek idősebbek ilyen fiatal lányokkal.


A te korosztályod fiúi pedig azért néznek le, mert annyit látnak, ti ott billegtetitek magatokat az időseknek, velük

meg flegmáztok.

2012. aug. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Szia! :) Nekem is mondták már, hogy érettebb vagyok a koromnál. És a hangsúly az ÉRETTEBBen van, és azon belül is a dubla b-n. Érettebb a korodnál, de nem vagy érett. a Kettő nem ugyanaz. Lehet, hogy intelligensebb vagy a többi 15 évesnél, de még nem vagy olyan szinten, mint egy 20 éves. Kevés olyan ember van, aki 15 évesen egy szellemi szinten van egy 20 évessel.


És mindenki találhat párt a saját korosztályában. A piások egy piást, az kurv@'k egy hímringytó. :) Te is találsz majd olyat, aki 15-6-7 évesen érettebb az átlagnál. :)

2012. aug. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. aug. 31. 10:23
 24/27 anonim ***** válasza:

Hát akkor most elmesélek egy pont ide illő történetet. :)

18 éves voltam, 4.-os gimnazista, 15 éves húgom beállított a 14 éves kis újdonsült barátnőjével. A húgom abban az évben lett elsős, és az a lány az osztálytársa lett. Igaz, a lány októberben már 15 lett. Na mindegy, az a lényeg, hogy én még nem ismertem azt a lányt, de mivel átjárt a húgomhoz, és egy suliba jártunk fel kellett rá figyelnem. Már kinézetre is megtetszett, nem is kicsit. Aztán megismertem, és beleszerettem. De hallod, az életem legrosszabb időszaka volt. Az a lány... Tökéletes volt. Nagyon értelmes, teljesen máshogy látta a világot, mint te. Ő nem az a „14-15 vagyok, nincs pasim, jajajaja, most mi lesz? Pedig én ám nagyooon érett vagyok! És nekem férfi kell, nem kisgyerek, mert én már nő vagyok bla bla bla...”

Őt nem igen érdekelték a srácok, és annyira más volt. A zenei ízlése, az filmbeli ízlése. Olyan jól lehetett vele beszélgetni ilyenekről, még a korosztályomnál is érettebb volt. A húgomnak a „legeslegjobb öribarija” lett, ezért folyton árjárt hozzánk. És te jó isten, értett még a játékokhoz is! Az első lány, aki élvezte, ha a konzoljaimról beszéltem. :D

De nem közeledtem felé úgy, mivel tudtam, hogy ő utálja a hozzád hasonló lányokat, és az olyan srácokat is, akik „felnőtt” létükre kislányokkal kezdenek.

19 évesen elvégeztem a gimit, én végzős voltam, amikor ő 2.-os, 16 éves.

És semmi sem lett belőle... Én most már főiskolára járok, 21 vagyok, a lány már 18 lesz, és nemrég jöttünk össze. :) Most jött el az a kor, hogy szerintem semmi kifogásolni való nincs a kapcsolatunkba. És annyira szerelmes vagyok még mindig... :’)

De az a lényeg, hogy én nem nézem le a korosztályodat, de gyerekesnek tartom őket. „Szerelmet keresek, érett vagyok egy párkapcsolatra, sminkelem magam, idősnek nézek ki...” Pont az ilyenek miatt gyerekesek. Persze vannak kimondottan rib*ancok is, akik ennyi idősen már számos pasassal büszkélkedhetnek. Tehát szerintem várnod kéne még, mert hiába hiszed, nem vagy olyan szinten, mint egy 18 éves. Te is csak egy csitri vagy, ami nem akkora baj ebben a korban, csak ne akarj pasit! 21/F

2012. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Én inkább a hasonkorúak nagy részét nézem le :DDD

F19

2012. aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

#24 köszönöm a történetet nagyon szép és sok boldogságot nektek :))

De attól én még nem vagyok csitri.. én nem azt mondom h éretebb vagyok egy korombelinél csendes vagyok

2012. aug. 31. 16:41
 27/27 anonim ***** válasza:

mert gyerekek? És mert baromira nincs bennünk semmi közös? Vagy mert nem lehet velük hosszútávon gondolkodni?

20/f

2012. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!