Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomás lányok, összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás lányok, összejönnétek egy szakács sráccal?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 09:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Bocsi, lehet, hogy szemét vagyok, de inkább nem jönnék össze egy szakáccsal...

Eléggé kellemetlen lenne, hogy a nő tartja el a férfit, nem?

Szerintem az teljesen normális, hogy egy lánynak számítanak az anyagi körülmények, hiszen legtöbben már családalapításon gondolkoznak.


De legyél mondjuk sztárszakács, s probléma megoldva. :D

2012. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

De egyébként ha szerelmes leszek, akkor mindegy. ;)

De általában megpróbálok nem beleszeretni az olyanokba.

2012. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Attól, hogy valakinek diplomája van még nem keresi sz*rrá magát, honnan tudod, hogy többet keresnél?
2012. aug. 31. 14:42
 14/21 hájaaa ***** válasza:
Azért a szakácsok nem keresnek rosszul SŐT. Egy jó szakács megkeresi a diplomás pénzét bőven(főleg ha az nem egy piacképes diploma)..
2012. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ha külsőre és belsőre is bejön, persze. Szóval tökmindegy mi a foglalkozása valakinek, ha nem működne vele a kapcsolat.

Ha meg minden klappolna még örülnék is, mert szeretek enni :D

22/L

2012. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Az én diplomámat tekintve egy szakács többet keres.

Nem a szakmája a lényeg, lehetne akár ács is. Nekem az a fontos, hogy ne lógjon ki a kapanyél, legyen érdeklődő, lehessen vele bármiről beszélgetni.

Diplomás között is van annyi bunkó, modortalan, hogy Dunát lehetne rekeszteni. A papír nem minden! Amúgy a diploma nem arányos az értelmi képességekkel.

2012. szept. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Volt barátom szakács, ő szegényem nagyon sötét volt, de nem azért, mert szakács volt. Szóval nincsenek előítéleteim, simán összejönnék.
2012. szept. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Nekem forr a vérem, ha egy diplomás (pff) rohadtul sokra tartja magát, mert neki a szülei fizettek fõsulit, egyetemet, így többnek gondolja magát, felsõbb rendûnek. (Ez pont olyan, mint a II. Világháboruban a Németek)

Szóval a kérdés nem az, hogy a diplomás összejönne-e egy szakáccsal, hanem a szakács le tud-e alacsonyodni egy diplomáshoz, aki arra sem képes, hogy felforraljon egy bögre vizet. (Persze a fogalmazványom elég sarkos, de õszinte)

2012. szept. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Habár még nem vagyok diplomás, de a legjobb úton haladok, hogy többszörösét keressem meg egy szakács fizetésének. Engem nagyon rosszul érintene, ha a férfi aki mellettem van kevesebbet keresne, és nem azért mert szakács.

Képezd magad, legyél xy fokozatú/ ismert szakács, és úgy már talán. Emellett, pedig nem árt, ha művelt és jóképű vagy. Ez a véleményem, és bocsi ha számodra negatív. De ez egy ilyen oldal...

2012. szept. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
persze. Most is egy szakács srác tetszik, kár hogy észre sem vesz...:( én személy szerint nagyon örülnék, ha a barátom szakács lenne, mivel megtaníthatna engem főzni, vagy finom kajákat főzne nekem, mivel imádok enni.:) szakács, vagy diplomás, nekem egyre megy, csak politikus ne legyen....:P 19/L
2012. szept. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!