Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van 1 tőlem 1-2 évvel idősebb srác az edzésen, aki folyamatosan bámul hosszú percekig. Persze nekem is szimpi ő. Tegnap pl annyira bámult hogy az egyik haverja meg is jegyezte, én pedig hallottam. Szerintetek tetszek neki?
2012. aug. 31. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Bejössz neki,

mint vonat az állomásra.

Mostantól jártok.

Ne nézzél hát másra!

2012. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
valószinűleg igen csak lehet h nem mer kezdeményezni nálad. Szerintem próbálj váltani vele pár szót utánna meg alakul!!
2012. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
elég valószínű, ha neked is bejön mosolyogj rá, és várd hogy kezdeményezzen :)
2012. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

első, neked eddig hány csajt sikerült levenni a lábáról ezekkel a versikékkel? :D

marha jók, főleg ha így tolod élőbe, az tuti siker :)

2012. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok. Nem sok lányt hódítottam eddig :P

Tudom, hogy nem látszik az írásokból, hogy lány vagyok, főleg mert Rendes Róberttel leveleztem sokat, mielőtt törölte volna magát :'D

2012. aug. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te jo ég :D bocsi

Totál aszittem fiu vagy :D

Akk hany fiút sikerült meghoditani?

2012. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát egyet. Rendes Robit :D De semmi olyanra nem kell gondolni, csak elkezdtünk verselni meg ilyenek :)

Egyébként még mindig fenn van, csak már más néven ír :D


Amúgy is a fiúknak kell hódítani :P

2012. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nah látod ez így igaz :P

Én mégis elvagyok kényelmesedve :)

2012. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!