Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak hogy a lány flörtöl velem ebben az esetben? (tudja hogy tetszik nekem de ő -állítása szerint- nem akar tőlem semmi többet barátságnál)

Figyelt kérdés
Nem úgy ismertem meg és nem is tartom olyan embernek aki csak úgy szórakozna mások érzéseivel,de akkor miért csinálhatja?

2012. aug. 31. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert élvezi a helyzetet. Élvezni, hogy bejön valakinek.. De mit értesz flört alatt,miket csinál?
2012. aug. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
férfi-nő között természetes, hogy van egyfajta feszültség. Éppen ezért férfi-nő között általában nincs barátság.
2012. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
meg-megérint, szemez(ik) velem és olvastam régebben h mit csinál a nő ha flörtöl ill ha bejön neki a srác és ezek egy részét tapasztaltam
2012. aug. 31. 17:11
 4/4 A kérdező kommentje:
értem,köszi 2. bár evvel ki vagyok segítve :/
2012. aug. 31. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!