Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen elviselhetetlen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emilii kérdése:

Miért ilyen elviselhetetlen a tudat hogy kismelled van?

Figyelt kérdés
Nekem is kicsi mellem van és nagyon nehéz elfogadnom 70B- s melltartót hordok :/ és ez miatt több fiút is elutasitottam.17éves vagyok.
2012. aug. 31. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem is 70B, de nekem nincs vele bajom. Nem mondom, hogy nem fogadnák el kicsit nagyobbat, de azért ezzel is elégedett vagyok.

Legalább szép a formája.

Nem is értem miért kell ekkora hisztit nyomni a kis mell körül.

Ha ezért utasítasz el vkit, akkor jó nagy barom vagy.

Ha meg ennyire zavar, akkor gyűjtsél műtétre.

2012. aug. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Mókusgyilkos ***** válasza:
72%

A B kosár átlagos + még csak 17 vagy no para


nekem is kis mellem van és jól kezelem. bár lehet azért mert pasi vagyok.:D

2012. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm hugának is kicsi van,igaz ő már 24,ki szokta tömni zoknival,tök dögösen néz ki:)

de mivel aranyos és szép csaj,sosem a mellei miatt lett vége a kapcsolatainak..

2012. aug. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A 70/B a hol kicsi neked?! :D Teljesen normális! Szerintem a B-s kosaras mellek a legszebbek.... nem is túl kicsik, nem is túl nagyok...:) azt meg ne csináld, hogy ez miatt utasítasz el fiúkat. Egy rendes, normális srác nem a melled miatt fog megszeretni... másrészt meg még fog nőni a melled, még csak 17 vagy, nyugi :)
2012. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70B az pont jó. Nem a melled miatt utasítottak el.
2012. aug. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én sem szerettem sokáig, de mára már megtanultam elfogadni. A srácoktól soha, egy rossz szót sem kaptam a méreteim miatt, sőt. A méretem 70-75B, de a párom így is szívesen eljátszogat a melleimmel, ha egy dögösebb felsőt húzok, ami kicsit mell kidobósabb, akkor egyenesen el van ájulva, hogy milyen jól néznek ki, no meg öltöztet, hogy ne mutogassam másoknak. :) Nekem sokat segített a dícséret, így elhittem magamról, hogy így vagyok "egyben". Márpedig én már abban a korban vagyok, hogy nekem többet nem fog nőni, neked még van rá esélyed. 22/L
2012. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat hát reménykedem még hogy egy kicsit de probálom elfogadni magam igy.
2012. aug. 31. 19:41
 8/14 anonim ***** válasza:
Helyes.
2012. aug. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
igen-igen helyes csak nehéz kicsit.
2012. aug. 31. 19:47
 10/14 anonim ***** válasza:

nekem 75B, és nincs velük problémám

amúgy meg a legtöbb fiú nekem azt mondta, hogy az összkép a fontos, hiába vannak valakinek szép mellei, ha csúnya és aránytalan a teste

úgyhogy ne a mérettel legyen bajod, hanem pl. eddzél, mert egy izmos fenékért is oda tudnak lenni

2012. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!