Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez majdnem, hogy törvény jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez majdnem, hogy törvény jól gondolom?

Figyelt kérdés

Ha most arra céloznék, hogy ismerkedni szeretnék férfiként itt kapnék nagyjából 3-4 privát levelet, de ha nőként tenném fel ugyanezt a kérdést lenne nagyjából20-30 privát üzenetem.

Tehát a nők mindenképp kivárják/elvárják, hogy foglalkozzanak velük és feléjük kezdeményezzenek a férfiak pedig szenvedjenek és sok csalódáson essenek túl.

Viszont mint már említettem ha nőként írnák ki ezt a kérdést akkor sok sok levél érkezne a aférfiak pedig ősember módjára ösztönösen rohamoznának meg.. Na most én férfiként írom ezt és kiváncsi lennék hány női ösztönös levél érkezik felém :))) folyamatosan fogom írni ki közösbe, hogy mennyi levél érkezett!


2012. aug. 31. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Megtippelem előre:D Szerintem 2-4 kb, vagy 0 :D
2012. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy attól függ? :D
2012. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
nem sok, de a valódi életben a csajok sztem sokkal nyomulósabbak, a pasik anoniman sokkal bátrabbak
2012. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj nemá. És ezzel mit bizonyítanál? Kiírod hány levél érkezik, ekkora baromságot. Ennél röhejesebb csajozási módszert még Barney Stinson se tudna kitalálni.
2012. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
egy csaj se fog csak azért írni h 1 kísérletben rész vegyen. ezt el kellett volna titkolni és utólag bejelenteni h az egész csak 1 kísérlet volt. öcskös.. B)
2012. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Gondolkoztam, hogy írok privátot, hogy emeljem a statisztikádat, de mégse, mert még elrontanám az előzetes várakozásodat.

Több ponton hibás az elméleted. Miből vontad le azt a messze menő következtetést, hogy csak a férfiak szenvednek és csak ők tudnak csalódni?

2012. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért magadról is írhattál volna valamit, így ne csodálkozz ha a kutya se ír privit...
2012. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
női ösztönös levél? wtf, milyen ösztön úristen?? az már gáz ha egy pasi ide írja ki hogy ismerkedni szeretne, hogy hogy néz ki, ezért nem ír rájuk egy nő sem, mert GÁZ. meg többnyire ezek a pasik az önbizalomhiányos fajtából származnak..
2012. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Újabb szánalmas alak...
2012. szept. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez így van, és???
2012. szept. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!