Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szerintetek tetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés
Amikor talalkozunk allandoan mosolyog..ma is talalkoztunk es nem vettem eszre h jon erre megijedtem egy kicsit..erre raneztem o meg mosolygott..de amugy amikor igy ranezek hosszasan a szemebe akkor is elkezd mosolyogni...nem tudom lehet en tulzom el..de ram igy csak akkor mosolygott egy srac ha tetszettem vagy szerelmes volt belem..szoval igy latom rajta..de nem vagyok benne biztos...en 16/L o meg 13..nem vagyok pedofil! xd elore is koszonom a valaszaitokat. :)

2012. aug. 31. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%, hogy tetszel neki csak akkor mosolyognak így az emberek :)
2012. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

13 évesen csak bazsajog mint a tök, de szerintem gőze singy mi az a szerelem

lehet mák volt a fogad közt, vaagy fika az orrodon és azért vigyorgott

2012. aug. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TOMAtm ***** válasza:

nem lehet h csak röhög rajtad?

am a 13 évesek mindig vigyorognak...

2012. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem! tudom h nektek ez jon le az egeszbol...de o nem olyan , nem igazan olyan mint egy 13 eves..szoval nagyon helyes,es meg sorolhatnam..igaz amig nem ismeritek nem tudhatjatok..a lenyeg az h nem volt semmilyen mak meg fika meg semmi.xd ne legyetek mar ilyen ovisok naaa.. :D 1. amit fent leiirtam(azert az ember csak eszreveszi mar 16evesen nem vagyok hulye) 2. amikor "egyutt" vagyunk..mindig probal hogy is mondjam..idosebbnek tettetni magat szoval ertitek...igen kicsi 13eves..de volt am en is 13..es nem ilyenek voltak a fiuk. varom a tovabbi valaszokat. :)
2012. aug. 31. 23:02
 5/6 anonim ***** válasza:
úristen.. retardált vagy
2012. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom szepen ! tovabbi szep estet neked is ! :)
2012. aug. 31. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!