Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelek vannak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek vannak, hogy a pasi tényleg csak barátkozni akar jó fej csak, és nem tetszek neki?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 06:11
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen nincs. Én is beleestem a csapdába, kérdeztem, hogy mit akar, mindig mondta, hogy barátkozni. Képes volt egy kávé mellett elülni 2 órát, meg hajnali 3-ig társalogni mindenféle puszi nélkül. Pedig felvettem a sliccelt szoknyát meg a kivágott felsőt, hát semmi. Még egy puszi sem. Közben jött egy másik, aki nem csak barátkozni akart, őt választottam.
2012. aug. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
(Ja és ha csak barátkozni akar, akkor vagy meleg vagy impotens.)
2012. aug. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem tudom, csak beszélgettünk,de nem célzott semmire se. se hogy szép, csinos vagyok. ......
2012. aug. 21. 06:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Vagy ha az első kettő nem áll akkor lelki problémái vannak(mint én).


Egyébként én érzem csak hogy a "barátkozás" megvetni való és az ilyen embert dobni kell?Ha valaki baráti viszonyra jó viszont párkapcsolatosdira megbukott a teszteken,akkor el kell dobni,mert milyen szánalmas már?Kíváncsi vagyok mit mondtok!

2012. aug. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, próbálj úgy csajozni, hogy mindig egy másik lánnyal látnak...aztán ha összejön, magyarázd meg a barátnődnek, hogy a másik csak barát. Kíváncsi vagyok, sikerül-e.
2012. aug. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt egy értékes lány barátom pár éve,ha nem zavart volna be a lelki nyavalya még ma is foglalkoznánk egymással,ha ezalatt összejött volna egy másik lánnyal komolyabb azt rögtön tisztáztam volna hogy van egy ilyen baráti kapcsolatom,meséltem volna neki hogy tudjon sok mindent ezzel kapcsolatban,részemről ez lett volna a fer eljárás,azt viszont nem fogadom/fogadtam volna el hogy bárki megszabja kivel barátkozzak,azért mert valaki a társam attól még ne másszon bele az egész életembe,mint ahogy egy barát se szóljon bele kivel kötöm össze az életem,aztán hogy a társ képes e elfogadni vagy féltékenykedik az már az ő önbizalmi kérdése.
2012. aug. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
"Vagy meleg vagy impotens"...na szép, te is aztán körbe lehetsz véve barátokkal:)
2012. aug. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Leírom én milyen vagyok általában mikor megismerkedek egy lánnyal és beszélgetünk én mesélek magamról, arról hogy szeretem a függetlenséget és a szabadságot és hogy nem akarom magam leköt, szóval én egyszerűen megmondom. Nálam ilyen egyszerű jel. De vannak az alamuszi pasik akik, csak "barátkozni akarnak", de titkon arra vágynak hogy összejöjjön vmi komolyabb.


De ha az apró jelekre vagy kíváncsi akkor szerintem az olyan jelek hiánya, amik amúgy jelen vannak egy flörtölés és beszélgetés folyamán, ahol a pasi érdeklődik a nő iránt.

2012. aug. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!