Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiataloknál miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiataloknál miért ilyen vicces dolog a szex téma?

Figyelt kérdés
Pl itt is a legtöbb fiatal ebben a témakörben írogat, anélkül hogy lenne tapasztalata, írja az elképzeléseit, vagy épp elvicceli valakinek a gondját. Nekik a szex témakör komolyan valami vicc? Tényleg ennyire komolytalan a legtöbb fiatal srác? Mert az oké ha viccesen fogalmaz meg egy értelmes választ, de mikor totál hülyeséget ír egy komoly kérdésre, az számomra érthetetlen. Olyan nagyon menő a szexről viccelődni náluk? Vagy zavarban vannak és ezért csinálják vagy mi az oka?
2012. szept. 1. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
mert sajt
2012. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ASOT ***** válasza:
100%
azért mert még azok szüzek... érted?
2012. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

oda kell írni kitől vársz választ ennyi..tudod milyenek a tinik.azt hiszik körülöttük forog a világ,és mindent tudnak.

én is voltam tinédzser.. :)

2012. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mert csak a f@szukat verik és még nő nem ért hozzá.
2012. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
És az téged miért zavar, hmm? Próbálok értelmesen válaszolni, akkor meg lepontoznak. Így elviccelem inkább.
2012. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
81%

van eladó lucfenyőm.


am: normális kérdésre normális válaszok szoktak menni :)

de ilyenre h: a barátom elélvezett megfogtam a farkát majd elmentem nyaralni de az évnyitón megujjaztam magam lehetek terhes?

1 ilyenre most komolyan értelmesen kéne válaszolnunk?

2012. szept. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert te nem tudsz semmin nevetni más még megteheti.. szerintem nem vicces minden a szexel kapcsolatban, de az utalások, poénok mindenképp.
2012. szept. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mellesleg a kategória háromnegyede is ostoba kérdésekből áll. És ezek teszik lehetővé, hogy méltóvá váljon a trollkodásra. (nem mintha nem tartanám többségüket szánalmasnak akik ezt csinálják)
2012. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A zavarodottságot ezzel leplezik.
2012. szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem az csak 1) zavarban vannak

2) nagymenőnek akarnak ltsniza

2012. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!