Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem csak őt szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem csak őt szeretem, és nemtudok túllenni rajta soha?

Figyelt kérdés

17/L vagyok, már ovis korom óta vonzanak a lányok, még általános vége felé beleszerettem a barátnőmbe(itt 2 éve ismertem már), egy évig nagyon szerelmes voltam belé, aztán elmondtam neki...

Nem mondta hogy ne legyünk többet barátnők stb., szóval megértette(csak annyit írt nem így érez irántam), eltudtam felejteni nagynehezen, és így jól éreztem magam, hogy végre másra is szemet vetek, de az a baj hogy mostanában jöttem rá, hogy csak addig tudom elfelejteni ameddig újra nem találkozunk, mert amikor megint látom, újra és újra belészeretek, és ez nagyon fáj, mert én tudom hogy a fiúkat szereti, imádom őt, azthiszem nemtudok továbblépni, már több100 lány tetszett úgy külsőre, de ő volt az egyetlen lányszerelmem, és még csak ő belé tudtam szerelmes lenni(már 4 éve ismerem), még most is nagyon jó barátnők vagyunk, de képtelen vagyok őt kiverni a fejemből, szoktam vele beszélgetni a fiúkról, hogy neki most ki tetszik, van-e valakije, mert tudom hogy ez jólesik neki, és szeretem ha boldognak látom, de ő olyan aranyos, külsőleg-belsőleg annyira tetszetős, mindenhogyan, szóval nemtudom mi lesz így...



2012. szept. 1. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
El foglak keseríteni, amíg nem találsz egy olyat, akit jobban szeretsz nála, addig ez így lesz! :)
2012. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Vicces, ha egy pasi írta volna ugyanezt, akkor bezzeg mindenki búzázná és szidná, és nem lennének vigasztaló szavak...


Off vége: hidd el, ez már így is marad, talán életed végéig. Az első szerelem csodája... Könnyebb talán úgy, ha nem találkoztok és nem látod, mert úgy könnyebb a felejtés is. És akkor egy idő múlva, akkor már találsz valakit, akit nála jobban szeretsz. Hidd el, megtörténik. Egyszer majd biztosan.

Addig is tartsd nyitva a szemed, hátha megismersz egy olyan valakit, aki mind külsőre, mind belsőre megfog, és elfeledteti veled a mostani leányzót :)

2012. szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
sokszor közel vagyunk egymáshoz...nagyon vonzó...talán megpróbálok suli végéig nem találkozni vele.
2012. szept. 1. 21:03
 4/14 A kérdező kommentje:
bár ez nehéz lesz, számomra ő a legjobb barátnőm, és sok közös van bennünk, ezért mégjobban szeretem őt..
2012. szept. 1. 21:04
 5/14 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Pontosan ugyanez... 15 L
2012. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
én is így vagyok egy lánnyal. mondjuk ő nem a legjobb barátnőm :D legjobb barátnőmre képtelen lennék úgy nézni de szerencsére nem is vonzódom hozzá úgy. és énis így vagyok hogy a lánynak van barátja de am bejönnek elvileg neki lányok. már annyira bele éltem magam meg tökre oda vagyok érte és már szinte azt látom hogy ő is.. mondjuk kicsit úgy s viselkedik de nemtudom hogy tényleg ígyvan-e vagy mrá csak én képzelek mindent jelnek.. és én se tudom erlfelejteni pedig látom magam előtt hogy tuti az lenne ha egyszer megkérdezném hogy azt mondaná hogy ő sose nézett reám úgy csak barátként akart közeledni... de nemtudom tényleg... de fél éve van együtt a barátjával csak őt szereti akkor csak nem érez semmi vagy még aszt is el tudom képzelni hogy elnyomja inkább magába az érzést ha érez valamit. szoval el kéne felejtenem de nem tudom am én így vagyok h addig nem tudok valakit elfelejteni még nem jön egy új.. az segítene.. de igaából valamior meg úgy vagyok hogy nem is akarom mert azt akarom hogy össze jöjjön ez a kapcsolat.. csak néha meg tökre azvan h jhó mostmár tényleg nem érdekel. de sose birom ki :S
2012. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
az elején én is beleéltem magam, persze úgy h. még akkoris a pasikról beszélt :D szóval annyira elvakított a szerelem, hogy ezt elengedtem a fülem mellett mindig.
2012. szept. 3. 16:03
 8/14 anonim ***** válasza:

Az első megmondta a nagy igazságot. Tényleg csak úgy tudod majd túltenni magad ezen, ha bejön a képbe valaki, akivel tovább léphetsz a plátói szerelemnél.

Az a szívás, hogy nem egyértelmű, hogy ki hetero, ki nem, mert akkor minden simán menne, és nem lenne az a sok pofára esés, sem feleslegesen megtett körök.

2012. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok, nehéz túllépni... 18/L
2012. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Pont ugyanígy...://

Sosem szerettem még senkit ennyire, mint legjobb barátnőmet, aki szintén leszbikus. Nagyon hasonlóak vagyunk belsőre, imádom őt, hibáit és jó tulajdonságait egyben, külsőre pedig maga tökéletesség...és énis elmondtam már neki egyszer, került miatta, amíg ki nem találtam egyik ismerősömmel egy kamukapcsolatot. Egyértelmű, hogy nem akar többet tőlem, "csak" a tesójának tekint. Ezáltal nekem meséli el az összes csajos dolgot, hogy kire hajt, kivel smárol éppen a buliban...és ez ritka rossz ://

Úgyhogy kedves Kérdező, megértelek teljesen :S

18/L

2012. okt. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!