Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? 2 napja szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? 2 napja szakítottunk a barátommal. Már nem működött, de én nagyon szeretem Őt! Mindenről Ő jut eszembe és nemtudok másra gondolni csak a közös emlékekre.

Figyelt kérdés
4 év volt,annyira sajnálom igazán szeretem.Tiszta szívemből.Tudom visszanézni nem szabad és nem is akarok(bár szaladnék hozzá,ha hívna :\'()de mit tegyek?Nem akarok hónapokat szenvedni főleg nem éveket...azt mondják ahány évet lehúztatok annak a feléig tart a szenvedés.Igaz ez?Ugye nem?Ugyanakkor sajnálom is "elfelejteni" ezt a sok szépet...lesz még valaha ilyen?Anyira rossz...főleg ez az önsajnálat...kikészít.
2009. aug. 30. 14:50
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
és a sírást meg tartogatom,nem akarok bőgni,vagy jobb ha kibőgöm magam????
2009. aug. 30. 14:51
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra hogy miért nem működött, és hogy mi volt az oka szakításnak... koncentrálj a "rossz" emlékekre, így könnyebb lesz elfelejtened, és továbblépned.
2009. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel még csak 2 napja történt,még gyászold! Ilyenkor még sza.r majd pár hét vagy hónap és jobb lesz.túl korán tetted fel ezt a kérdést.
2009. aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
pár hét,hónap?úhh na ne!:'(
2009. aug. 30. 14:56
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olyan elméletem, miszerint, ha hagyod magad az elején szenvedni, nem akarsz erős lenni és nem akarod elfojtani, akkor hamarabb elmúlik a fájdalom. Amúgy a hetek-hónapokat reálisnak tartom, de inkább a hónapokat. Nyugodtan éld át újra-és-újra az emlékeket, idővel múlni fog... ezen törvényszerűen túl kell esned, nem tudod kikerülni...
2009. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Még nagyon friss ez a dolog.Nem egyik pillanatról a másikra megy elfelejteni a másikat,főleg ha 4 évig voltatok együtt.Az idő múlásával jobb lesz.Próbálj meg másra gondolni,foglald el magadat valami mással,vagy menj el bulizni a barátaiddal.Próbáld lezárni ezt a kapcsolatot,és ne azzal foglalkozz folyton,hogy mennyire fáj és mennyire hiányzik,milyen rossz nélküle,mert csak mégjobban belelovalod magad,és annál rosszabb lesz.Én is most szakítottam a barátommal,nekem is hiányzik,de megpróbálom elfelejteni.Átgondoltam az egész kapcsolatunkat az elejétől fogva a végéig,a sok szép emléket amit közösen éltünk meg,na és a rosszakat.Én akkor arra jöttem rá,hogy nekünk már együtt nincs jövőnk,nem érdemes újra megpróbálni.Javaslom neked is,hogy értékeld a kapcsolatot,és gondolj vissza rá,aztán mérlegelj.Mért szakítotatok?Ki szakított kivel?Mert ugye te azt írtad,hogy nagyon szereted őt.És ő téged?Mert ha ő is így érez,akkor lehet,hogy megérne a dolog még egy próbát.
2009. aug. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hidd el ez már nem ér meg egy próbát...3x szakítottunk előszőr közösen,aztán én,most megint közösen de inkább ő hajlott rá jobban.az nem kifejezés,hogy szeretm.ő is biztos szeret de már úgy érez h inkább nélkülem mint velem.iszonyatosan fáj,nagyon rossz.de ez van.megpróbálni mégegyszer biztos nem.ha egymásnak vagyunk teremtve akkor talán összehoz minket a sors valamikor.(tudni kell,hogy mindkettőnknek az első szerelem ez,és az elsők voltunk egymásnak szexuális téren is)csak nem akarok szenvedni,nem akarok rá gondolni,de nem megy.hiányzik!és a megszokott életforma is.no meg a közös barátok...a közös bulik.a közös éjszakák a csókjai az ölelése.de ne kelljen szenvednem.CSAK AZT AZ EGYET NE!!!:(
2009. aug. 30. 15:58
 8/15 A kérdező kommentje:
szakítás oka: sok vita,veszekedés,féltékenykedés(részemről)
2009. aug. 30. 16:00
 9/15 A kérdező kommentje:
ez már az 5. nap
2009. szept. 2. 10:43
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia! ne haragudj, hogy ezt fogom írni. Nem bántani akarlak vele, de ez a tény. Ha véget ér egy tartós kapcsolat, ami sokat jelentett neked, az ugyanolyan gyászt vonhat magával, akár egy haláleset. Ugyanaz a lényeg: elveszítettél valakit, akit nagyon szeretsz. Arra akarok rámutatni, hogy a gyászt és a szenvedést ilyenkor sem lehet se kikerülni, se megspórolni. Muszáj túlesned rajta. Fel kell dolgoznod a veszteséget, hogy utána tovább tudj lépni, és újra képes legyél boldogan élni a bőrödben. Eleinte a fájdalom, a sírás elkerülhetetlen. Előző válaszolóknak igaza van. Még friss a seb, ilyenkor szenvedni természetes.
2009. szept. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!