Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ribancos viselkedés? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ribancos viselkedés? Nem érzem magam annak, de valamilyen szinten mégis csak "fúrja az oldalam" .

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, akinél...a hormonok nagyon zsonganak... nincs barátom... és szűz vagyok még, de orálisan már elégítettem ki pasit(2szer)... beszéltem a 20 éves szomszédommal, aki mondta h el lenne velem, egy két-órára...("úgy")...én kijelentettem hogy nem feküdnék le vele, erre ő megkérdezte hogy de más? amire azt mondtam hogy lehet...igazából belemennék... egyre több pasival elegyedek ilyen témába, akik jelezik, hogy készen állnának ilyen-olyanra velem.. persze nem ígérek semmit nekik.. de elkalandozok azon hogy vajon milyen is lenne... most akkor mivan?! /:)
2009. júl. 27. 23:05
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%
15 évesen?ne csodálkozz,minden idősebb pasi meg akar fektetni!
2009. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
2 barátnőm már 14 évesen szexelt... úgyhogy én nem érzem bűnnek hogy 15 évesen orálisan kielégítek egy pasit..
2009. júl. 27. 23:12
 3/34 anonim ***** válasza:
98%

tudod erre mondják azt h nemkell menni a falka után..

17/F

2009. júl. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
98%
nem azzal van a baj, hogy kielégítesz orálisan egy pasit, hanem azzal, hogy mindenkivel megtennéd, lásd : a szomszéd fiúval is, akivel feltehetőleg semmiféle romantikus szál nem fűz össze.
2009. júl. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
98%
Igazuk van az előttem szólóknak... Mégha csak a barátoddal csinálnád, akkor nem is lenne olyan nagy baj, de így... így már az. És ez már tényleg kicsit ribancos szerintem.
2009. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
49%

Igen, ribancos viselkedés. Kevesebb Viva és Cool tv-t kéne nézni.

Ezért vezetném be iskolákban az erkölcstant.

2009. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Ez igaz... Mindenkivel nem tenném azért meg...de hajt a vágy...vagy nem is tudom minek nevezzem az ilyet...
2009. júl. 27. 23:24
 8/34 anonim ***** válasza:
89%

szerintem sem kéne a szomszédoddal ilyeneket művelned.azért ez elég durva sztem...

és ha esetleg egy 10 éves kislányt megerőszakolnak,akk téged meg kell 11 évesen?vagy hogy van az agaytokban ez a rendszer?o.O -.-"

2009. júl. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Bccsi Nem nézek sem VivaTV-t...sem COOl-t... srry... erdélyi vagyok..itt nem tömegdivat a VivaTV.. ;)
2009. júl. 27. 23:25
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

23:24-es vagyok.

igen ezt én is le akartam írni,h minek megtenni vki olyannal akit nem is szeretsz?ha a szerelmeddel csinálnád akkor megérteném,de hát így

ez már tényleg ribancos viselkedés bocsi...

2009. júl. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!