Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig érdemes keresni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig érdemes keresni valakit, vagy várni rá? Megéri ennyi energiát "pazarolni" egy emberre?

Figyelt kérdés
Olvasom itt, hogy nálam jó egy évtizeddel fiatalabbak fb-n próbálják megkeresni a nyaraláson kiszemelt embert... hát most vénségemre én is ezt teszem. 2 hónapja nem tudom őt elfelejteni, közben randizgattam más fiúkkal is, de valahogy nem tudnak érdekelni.Sokan azt mondják, hogy fölösleges túl sokat várni valakire, meg nagyon erőlködni, mert abból úgysem lesz semmi.Mások (kevesebben) azt mondják, hogy ha kitartó vagyok, akkor meg fogom találni és véghez tudom vinni a terveimet. Ti mit gondoltok, mozgassak meg minden követ hogy megtaláljam, vagy próbáljam meg elfelejteni?

2012. szept. 2. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
egy próbát megér, sosem lehet tudni
2012. szept. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha úgy gondolod,hogy megéri naná.

Később csak morfondírozol rajta,hogy miért nem tetted.

2012. szept. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most kérdem én, mit veszthetsz ha megkeresed?

Semmit...igaz? Mert ha összejön és megtalálod, akkor ugye máris van esélyed, hogy esetleg legyen köztetek valami. Ha nem jönne össze mégsem, legalább tudod, hogy te mindent megtettél.

Ha pedig nem találod meg, tudod, hogy ez a "sors keze" tovább kell lépned.

De ha meg sem kísérled megkeresni, akkor ezen fogsz gondolkozni még hosszú hetekig, hogy de mi lett volna ha?

Egyébként, ha nekem kellett valaki, én hát megkerestem...és meg is találtam, mert az élet hozzá segített (pedig nem sok esély volt rá) és igaz, kapcsolat nem lett belőle...de egy pár kellemes hónap igen:)

Szóval, én azt mondom, ha ilyen mély nyomot hagyott benned, akkor rajta, keresd meg! Ha nagyon nem akar összejönni, akkor törődj bele és lépj tovább!

Sok sikert!

2012. szept. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi információd van a pasiról. ha kb. semmi akkor az olyan mintha tűt keresnél a szénakazalban, felesleges időpocséklás :S
2012. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Személy szerint ha annyira bizonytalan lennék a sikerben akkor hamar feladnám a próbát,viszont ha olyan szinten magával ragadna az illető hogy gondolkodás nélkül küzdenék hogy vele legyek,ekkor nem lenne szükségem kiírni ilyen kérdéseket mert húznának a cél felé az érzelmeim.Te viszont más fiukkal is próbálkoztál,nekem az jön le hogy mégsem ragadott meg annyira a kiszemelted.Én nem hinném hogy nagyon megéri gürcölnöd.De te döntesz.
2012. szept. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Titok:3 válasza:
Csak annyit tudok tanácsolni, már ha segít, hogyha úgy érzed, hogy megéri akkor hajrá. Ha komolyan a szándékaid, akkor nem energia pazarlás, és akár sikerülhet is. Ha nem kockáztatsz soha nem fogod megtudni mi sülhetett volna ki belőle.
2012. szept. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy leírtátok a véleményeteket! Nem gondoltam hogy ilyen pozitívak lesztek, ez most újabb erőt adott =)

Igen, próbálkoztam másokkal is ez tény, felbukkant egy fiú aki régebben nagyon tetszett ezért adtam neki egy esélyt. A mostani találkozásnál viszont már nem éreztem semmi vonzódást, és ezt neki is megmondtam, nem akarom hitegetni. Na de ez egy másik téma már..

Sajnos a nevét nem tudom az illetőnek, csak a várost ahol lakik. A város honlapján egy "event" fotói közt találtam róla pár képet, gondoltam írok a fotósnak hátha tudja ki ő.Habár nem akarok fölöslegesen zaklatni idegeneket, de ez szerintem még nem minősül annak.

2012. szept. 2. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!