Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Csak kihasznált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Csak kihasznált engem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú nagyon szerelmes vagyok belé. ő is mondta nekem hogy szeret. Tudom hogy tetszem neki. de aztán mondta nekem hogy nem ér rá, eltelt pár hét és csak annyit mondott nekem hogy vége. Van más csaja. Szerintetek csak ki használt engem míg nem találta magának másik csajt?

17 L


2012. szept. 2. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem történt semmi (szex,csók,petting)akkor csak játszadozott veled
2012. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 AndreaMariann ***** válasza:
60%

Mennyi ideig voltatok együtt?


És mi az,hogy eltelt pár hét?Nem is találkoztatok hetekig?

2012. szept. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
először volt tali mondta hogy szeret stb akart csókot is..aztán elment bulizni én nem mentem vele mert nem értem rá..:/ aznap este még beszéltem vele telefonon utána semmi..én felhívtam őt és lerázott azt mondta hogy nem fogunk tudni talizni pár hétig mert dolga van..utána meg írta fb-on hogy vége..:(
2012. szept. 2. 17:14
 4/8 anonim ***** válasza:
hát ha nem volt semmi akkor nem használt ki, egyszerűen csak tényleg nem volt köztetek semmi.
2012. szept. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor hobbiból írta nekem meg mondta is személyesen hogy szeret? :O
2012. szept. 2. 17:26
 6/8 AndreaMariann ***** válasza:
46%
Hát akkor ez nagyon furcsa "kapcsolat" volt,nem hiszem,hogy kihasznált,csak nem vett komolyan.
2012. szept. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 AndreaMariann ***** válasza:
46%
Igen,van olyan ember,aki imádja dobálni ezt a szót,hogy "szeretlek".
2012. szept. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem..azért eléggé szarul esett..:s
2012. szept. 2. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!