Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne adjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne adjak más véleményére?

Figyelt kérdés
Mindig adok arra amit mások mondanak,utána meg szarul érzem magam tőle. Valahol azt olvastam,hogy akkor leszel cska bolog ha nem érdekel hogy mások mit gondolnak vagy mondanak rólad.
2012. szept. 2. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez így is van. Lesz*rom tabletta, vagy egyik fülön be, másikon ki módszer alkalmazása javasolt.
2012. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ASOT ***** válasza:

Boldog?? Ehhez nincs sok köze a boldogságnak.


Ekkor lesz saját akaratod, ekkor leszel önmagad ekkor lesz önbizalmad, és nem leszel nyámnyila.

Ergo érett emberke leszel ha minden jól megy.

2012. szept. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem vagyok nyámnyila:D

amúgy lány vagyok (ezt kifelejtettem)

2012. szept. 2. 20:39
 4/10 Mókusgyilkos ***** válasza:

az h nem adsz más véleményére egyáltalán nem jó tulajdonság.

az a lényeg h legyen saját véleményed! sztem nem ugyanaz a kettő. a te döntéseid te hozd meg ha segítség kell akkor kérj és vedd figyelembe azt a tanácsot is de: ne más hozza meg a döntést az a másik félnek sem jó.

2012. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
kérdező ez tök 1értelmű volt h lány vagy :D
2012. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ASOT ***** válasza:

jaja csak én voltam olyan hülye h azt hittem fiú vagy, mert ők szoktak ilyet feltenni...:)


Jó akkor a nyámynilát töröld a többi viszont fent áll.

2012. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Majd ha kialakul a stabil önálló személyiséged, akkor ez nem lesz kérdés!

Ez összefügg azzal is, hogy nem azonosítod és méred magad a birtokolt tárgyaiddal (pl. telefon, ruha, kocsi stb.). Persze valakinek ez egy életen át sem sikerül...

2012. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
ASOT: az ilyen lányok meg zaklatnak engem XD kérsz párat ?:D
2012. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ASOT ***** válasza:
most kihagynám de kösz :)
2012. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de én így voltam tini koromban, mint most te. Aztán szép lassan elhatároztam magam, hogy nem fog érdekelni mások véleménye, főleg nem vadidegeneké.

És sikerült. A lesz*rom tabletta tényleg hatásos. ;) Ma már csak azok véleményére adok, akik számomra fontosak, persze az építő kritikát meghallgatom.

Egy kis akarattal és gyakorlással ez kifejleszhető. És tényleg sokkal jobb érzés ma már. :)

2012. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!