Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szerettem bele újra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szerettem bele újra?

Figyelt kérdés

Van egy pasi 4 évvel idősebb mondjuk nálam, de tavaly mindent végiglájkolt a facebookon, és sokat beszéltem vele.

amikor megnyitottam az értesítéseket a nővérem itt állt mellettem és utána el kezdtek piszkálni hogy mert szerelmes vagyok belé. (Pedig akkor nem szerettem) Mindig ha jött akkor nekem kellett kimenni (tesóm haverja) mert hogy hadd piruljunk, és ők meg röhöghessen rajtunk. Én meg ugye mit sem tudtam az egészről. És csak pár hét után lettem szerelmes belé. (ők tudták hogy ő is szeret,mondjuk én nem hittem el) És utána kiszerettem belőle, hogy hadjaknak már békén. Most megint beleszerettem, mert megváltozott és helyesebb lett. De mindig mondta amikor féltem valamitől hogy fogy*tékos,gyök*r, meg ilyenek. Persze ő ezt úgy csinálta mintha meg sem hallottam volna. De amúgy elvoltunk, csipkedett, bökdösött meg ilyenek, ha meg sikítottam egyből rohant hogy mi van, mi van. És gondolkoztam hogy hogy szerethettem bele újra, megint egy ilyenbe.

Most meg egyfolytában vele álmodok, hogy állok az ajtóba és átölel, meg puszit ad meg ilyenekről. És most megint szerelmes vagyok. Hogy tudnék végre kiszeretni belőle? :D



2012. szept. 3. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Most őszintén: te tényleg akarod ezt a kapcsolatot? Nekem ez erőlködésnek tűnik! Szimplán állj tovább és kész!
2012. szept. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"És utána kiszerettem belőle, hogy hadjaknak már békén." Hány éves vagy...?
2012. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát akkor 13 voltam

most 15

2012. szept. 3. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!