Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Népszerű (gimnazista) fiúk!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Népszerű (gimnazista) fiúk! Számít nektek, ha egy lány nem menő?

Figyelt kérdés
Ha egy strébernek elkönyvelt,de egyébként csinos lányról van szó,stámít nektek,hogy nem menő csaj?

2012. szept. 3. 18:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Amíg nem teljesen szélsőséges eset ( pl. egy szót sem szól senkihez), addig ez az egyik legjelentéktelenebb dolog.
2012. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én ezzel megjártam, stréber lányka voltam, gimi kb top5 pasija közül az egyik nézett ki magának... Elképesztően kihasznált én meg egy rossz szót se szólhattam a suliban róla senkinek mert mindenki lehurrogott, h én kussoljak, nekem tökéletes pasim van és ők is ilyet akarnak...

Attól még neked lehet szerencséd, de figyelj azért oda, h mit engedsz meg neki.

2012. szept. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Tudtommal én is "népszerűnek" számítok. És nálam lehet menő, nem menő, bombázó, vagy nem olyan szép, kedves és bunkó, a lényeg, hogy szeressem. Persze a szépség, kedvessé, stb. könnyebben hozzájárulnak ehhez. De a "menő"-ség fogalma nem teljesen egyértelmű. Ha arra gondolsz, akkor mélységesen megvetem a p..csarázó, bulikban csápoló partyk..vákat, szóval nálam kapsából off az ilyen. Meg ami szerintem nagyon nem áll jól egy csajnak, az az ivás és a ronda beszéd. Nincs rosszabb látvány egy káromkodó részeg csajnál.
2012. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!