Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyen egy olyan gimnazist...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen egy olyan gimnazista lány aki szerelmes a tanárába, de még két éve van az érettségiig?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 18:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
42%
Mondjuk közeledj hozzá...beszélgess vele közvetlenül, mintha valami idősebb ismerősöddel beszélgetnél...aztán sulin kívül, vagy belül melegedjetek össze..bár azért én k.urva irigy lennék a f.aszira, ha diákcsajt dug, miközben nekem kéne téged, és nem a tanárnak.
2010. jún. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
és hogyan közeledjek felé,mit mondjak miről beszéljek vele?
2010. jún. 12. 18:52
 3/29 anonim ***** válasza:
81%

1.) Kb 16-17 éves lehetsz. Közeledj a magad korosztályához!

2.) Ha normális a tanár elküld a jó ....!

3.) Ha nem normális és belemegy és bebuktok, rámegy a karriere!

4.) Normális hülyeség, hogy minden tini belezúg valamelyik tanárába, de jobb esetben kinövik ezt a butaságot.

2010. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
41%
az azt jelenti, hogy még 2 évig dughattok, utána úgyis elmész valami fősulira vagy ilyenek
2010. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
7%
Megbuktál matekból, mi?
2010. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
36%

micsoda baromságot írsz itt

tanár vagy nem tanár, 14 évtől ismerkedhetnek, sőt akármit csinálhatnak, semmi nem tiltja, és álszentek se legyünk, azért tudnék én pár példát akár csak az én ismerőseim között is tanárt-diák kapcsolatra, szal tök bírom ezt a képmutatást

2010. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
36%
Igen van rá példa! Aláírom, DE én nem vállalnám be ezt a rizikót egy csitriért. ( tanár )
2010. jún. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
hogyan közeledjek felé,mit mondjak miről beszéljek vele?
2010. jún. 12. 19:21
 9/29 anonim ***** válasza:
14%
mind a ketten terhesek vagytok
2010. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
56%

hát elég sok tanár bevállalja :)

egyszer még poénból csináltunk egy statisztikát is, több év tapasztalata alapján és első helyen a tesitanárok, második helyen az angoltanárok állnak :)))) hhiihhhhh, és ez komoly


ja és mondjak még jó példát? ismerek egy olyan srácot (igaz már 19 éves), aki az igazgatónénit (36 éves) "kezelgeti" elég gyakran én pedig halálra röhögöm magam, és annyira nem is titkolják a dolgot, amolyan tabu de attól még működik ... :DD

kemény, mi ? :D és ez is csak a realitás ....

2010. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!