Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szingli annyi jó csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szingli annyi jó csaj?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Mer' nincs kedvem meghódítani őket.
2012. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
mert még nem találkoztak olyan pasival aki nem lenne egy s***fej ;) kb ez az én esetem is :/
2012. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem meg találkoztok olyannal, csak azokból csináltok barátot főleg.
2012. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én sokáig azért voltam szingli, mert nem nagyon jártam el sehová, bár hogy jó csaj vagyok-e, azt nem tudom...
2012. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 walk w1th mee ***** válasza:
A sok szinglis idézet miatt?xd
2012. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem akar komoly kapcsolatot?

Miért nem akar?

Mert sokat csalódott, még nem talált olyat aki igazán bejön neki ,most szakított és nem akar új kapcsolatot, szeret szexelni és nem szereti a kötöttségeket, elfoglalt stb

Legyen fantáziád,mi nők is emberek vagyunk,bármilyen hihetetlen:P

2012. szept. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem találták meg a párjukat, olyannal meg nem járnak, aki nem tűnik igazinak.
2012. szept. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6%
mert nincs nekik elég jó pali...
2012. szept. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan közülük túl magasra teszik a mércét.
2012. szept. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

mert: 1)sokat csalódott, nem akarja hogy rátelepedjenek, ellenőrízgessék, féltékenységi jeleneteket gyártsanak, elvárják hogy mindig csak üljön a gép előtt és várjon mikor kegyeskedik a pasi írni, szabadidővel ugyanez, elvárják hogy minden percben velük legyen vagy mindenről beszámoljon. próbálkoznak tiltásokkal, bekorlátoznák a bulizást, egy nap 30szor telefonálnak stb.

2)1000 jó nőre jut 1 jó pasi és nem minden csaj érez rá késztetést hogy ekkora konkurencia mellett harcoljon azért az egyért aki mint egy török basa, csak ül és várja mi lesz de oda nem menne egy nőhöz sem... ilyen a legtöbb, külsőleg helyes pasi

3)előző oknál fogva csak a ronda de nagy reményekkel/egóval rendelkező fiúk próbálkoznak a jó nőknél de ők meg nem akarják lejjebb adni az elvárásaikat, inkább vannak egyedül.

4)pár retardált elmebeteg már betalálta őket, követte, zaklatta és ezért extra óvatosak

5)tanulásra/munkára koncentrálnak és emellett annyi hobbijuk van hogy nem tudnak a programok közé préselni egy komoly kapcsolatot

6)nem holmi kis csóri srácra vágynak de a gazdagok nagy része erőszakos bunkó aki azt hiszi a pénze miatt bármit megtehet így várják a csodát hogy majd az 1-2 rendesebb közülük őrájuk fog felfigyelni

7)nem a fiúkra buknak csak ezt nem terjesztik nyilvánosan

8)külföldi fiúkra buknak, egzotikumokra amikből itt nincs sok (néger, ázsiai származású stb.)

9)súlyos betegek és ezért nem (pl. aids, rák)

10)nem mennek sehová bulizni vagy olyan helyekre ahol fiúk vannak (csak mondjuk könyvtárba meg a természetbe)

millió oka lehet

2012. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!