Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szingli annyi jó csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szingli annyi jó csaj?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 21:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :P

6-os, én is csaj vagyok

2012. szept. 3. 23:38
 12/16 anonim ***** válasza:
Vagy csak annyira önállóak mindenben, hogy nincs szükségük senkire.
2012. szept. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
mer' ott a kutya nekik, az is jól tud dugni ^^
2012. szept. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
jó kérdés, sztem várnak az igazira mind, gondolják majd jön magától, és addig kötetlenül akarnak élni, valakinek bejön, valakinek nem
2012. szept. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
48%

A szingliség eléggé elterjedt életmód lett mostanság fiúk és lányok körében. De sajnos úgy vettem észre, hogy míg a legtöbb fiú kényszerből, addig a gyengébbik nem már-már divatból csinálja. Sajnos itt Komáromban a legtöbb jól kinéző és egyben jó "belsővel" rendelkező lányok vagy foglaltak, vagy divat szinglik. :(


F/24

2012. szept. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

2)1000 jó nőre jut 1 jó pasi és nem minden csaj érez rá késztetést hogy ekkora konkurencia mellett harcoljon azért az egyért aki mint egy török basa, csak ül és várja mi lesz de oda nem menne egy nőhöz sem... ilyen a legtöbb, külsőleg helyes pasi

3)előző oknál fogva csak a ronda de nagy reményekkel/egóval rendelkező fiúk próbálkoznak a jó nőknél de ők meg nem akarják lejjebb adni az elvárásaikat, inkább vannak egyedül.


aki ezeket írta, nem érez némi ellent mondást?:D+ aki tegyk fel ronda, az már haljon is meg így? + csak nagyon jó pasi meg ronda létezik?:D

2012. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!