Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Fél éve ismertem megy egy srácot akivel nagyon jóba lettünk. Az a fajta aki igen sok mindenkivel összefeküdt már.. Konkrétan megmondta hogy velem is nagyon szívesen lefeküdne. De néha nem értem a viselkedését.. más lányokkal olyan hogy ha meg akarja őket húzni csak akkor kerek perec arra megy, ha meg barátja valaki akkor az csak barát. Néha tök normális velem, néha rájön a szex téma, akkor azt nyomja. Egyik buliban nemrég odajött hozzám és megcsókolt, de nem is ment tovább, ment vissza bulizni. Egy suliba járunk, van hogy úgy elmegy mellettem hogy rám se néz, néha csak mosolyog, van hogy odaszól valamit nekem.

Tudom hogy nem tudhatjátok mit akar, de érdekelne hogy kívülről ki hogy látja, vagy hogy volt-e hasonló esete valakinek?



2012. szept. 4. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló (meg el is mondta): meg akar dugni.
2012. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
Meg akar hágni. :D
2012. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt értem hogy meg akar, csak furcsa hogy akkor például amikor megcsókolt miért hagyott ott utána, miért nem ment tovább, ha annyira meg akar..
2012. szept. 4. 15:42
 4/4 Synesztro ***** válasza:
Van egy barátom, akire pont ezért vagyok most mérges. Van egy csaj fülig odavan érte, de a srác rá sem hederít, sőt nekem azzal jön, hogy nem az esete, sőt hogy szte kifejezetten csúnya a lány. Viszont, mikor buliban pár feles után taliznak, akkor meg 1folytában smárol vele, meg könyékig túr a bugyiában. A gond csak az, hogy a csaj még szűz, és tök aranyos, kedves, én nagyon imádom, és tudom, hogy ő meg ennél többet érdemel. Most kisírta itt a lelkét, mert a srác összejött mással.Megmondtam neki, hogy ha a haverom, ha nem, vagy megbeszéli a lánnyal és békén hagyja, vagy saját kezűleg kasztrálom.Az ilyenek sajnos csak úgy vannak veletek, hogy ha most éppen nincs ott senki, jó vagy neki te is, szükséglet kielégítésre, hiszen ismer, tudja hogy tettszik neked, sőt amúgy ezt is használja ki, és így könnyű a préda. Ha meg van más, akkor tehetsz neki egy szívességet. Ne kezdj vele többet, és ne engedj neki.
2012. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!