Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy nő ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy nő ennyire bestia? Mit akarhat tőlem, egy "szerencsétlentől"?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy Adonisz, nem vagyok se izmos, se gazdag, az értelmi képességeket részesítem előnyben. Ő meg egy 10/10-es nő, én még olyan pasit nem láttam, aki ne fordult volna meg utána. Úgy tesz, mintha érdekelném, játszik velem, azt mondja, beindítom őt, de egyértelműen csak azt akarja, hogy istenítsem. Azt mondja, hogy a lelkünk hasonlít, de mégis azt az énjét mutatja, amit csak a külsőségek, meg a pénz érdekel. Képes lenne lefeküdni sok pénzért bárkivel vagy már meg is tette, nem tudom. Megőrülök ettől a helyzettől, teljesen összetör, de mégis a világot felforgatnám, hogy velem legyen. Nem értem, hogy mi a francért kelleti magát nekem, mikor tudja, hogy teljesen más életutat járunk. Teljesen olyan, mintha megsajnált volna, amiért a nők terén egy sikertelen ember vagyok. Abszurd az egész. Amilyen szép a külseje, belül annyira romlott. Hiába értelmes, magabiztos, érzékeny, minden tettével hiteltelenné teszi magát, mintha csak egy eszközt csinált volna magából, amivel bárki élhet. Nála gonoszabb és manipulatívabb embert teremteni sem lehetne. Nem tudom, mit tegyek.
2011. dec. 10. 23:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Épp készüli összetörni a szíved egy nő. Belesétálsz a csapdába, vagy sem?

23N

2011. dec. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 LadyLee ***** válasza:
100%

Annyira nem lehet 10/10-es ha a fentiek szerint viselkedik. Mármint azt elhiszem, hogy a külseje csodaszép, de szerintem a "jó csaj" az nem csak, sőt nem is elsősorban a külseje miatt lesz az. És a leírásod alapján a csaj egyéb téren eléggé deficites.


Az meg vicces, hogy egy szép külső, ami mögött te is azt írod, hogy romlott belső lakozik, mégis ennyire vonz téged.


Hát, nem könnyű a felületes embereknek, akadhatnak hasonló dilemmák...

2011. dec. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Írod magadról, hogy az értelmi képességeket részesíted előnyben. Akkor keress egy hasonlóan gondolkodó lányt, még a végén boldog is lehetsz! :)
2011. dec. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, akkor használd ki, ha meg nem tudod akkor meg mondd neki, hogy "húzzál el" vagy valami hasonlót.(Szerintem)
2011. dec. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Vannak férfiak, akik minden nőt meg akarnak kapni. Tudod: "rossz házasságban élek, megfogott az ártatlanságod, te olyan más vagy mint a többi..." És vannak nők akik abból töltekeznek, hogy minden körülöttük levő férfi fejét megpróbálják elcsavarni. Mindkettő csak fájdalmat okoz.
2011. dec. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Játszik, mint macska az egérrel. Ha belül romlott, ne hidd, hogy "megsajnált" ... meg az amúgy sem jó
2011. dec. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyszerűen felemészt ez a helyzet. Ha hagyom magam, akkor valószínűleg kihasznál (bár azt sem tudom, mit tud belőlem profitálni), ha nem hagyom, akkor meg valószínűleg sosem fogok ennyire szeretni senkit. Ha megváltozna, nála jobb nőt egy férfi nem kívánhatna. De valószínűleg nem fog változni, legalábbis miattam nem, és addig sem, amíg az összes hasznot ki nem húzta azokból, akikből akarja és tudja. Már ha csak meglátom, nem tudom eldönteni, hogy a mennyben, vagy a pokolban érzem magam, mind a kettő közel áll az igazsághoz. Okos, szenvedélyes, a lelke mélyén nagyon szeretetéhes, de a viselkedése miatt az ember egy senkinek érzi magát.
2011. dec. 10. 23:51
 8/13 anonim ***** válasza:
No és szükséged van neked erre az érzésre? Ha igen, mindent bele! Ha nincs, zárd ki az életedből.
2011. dec. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A naivitás csapdájába estél, ne hidd hogy az ilyen megváltozhat...Én menekülnék!
2011. dec. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Du*gd meg jól, aztán keress egy normális lányt:D
2011. dec. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!