Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek egy szobafestővel vagy egy szakáccsal?

Figyelt kérdés
Akik sokat is keresnek.
2012. szept. 4. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom. Ha mint pasi bejön nekem, akkor nem érdekel a munkája. Barátom se diplomás...

21L

2012. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne? Ha képes annyit keresni, hogy kényelmesen el tudja tartani a családot, és nem kell aggódni a pénz miatt... Nem az a lényeg ki mit dolgozik, hanem hogy hogyan lehet abból megélni.
2012. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és egy sima kiskatonával aki netto 90et keres?
2012. szept. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne? De nem a pénze miatt szeretek valakit, hanem azért, amilyen.
2012. szept. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy nekik csak sok legyen és rájuk költsd.
2012. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ..Ha tini lennék nem érdekelne.. De nem vagyok..Így felnőttként.. Ha nem hosszú távra tervezek mindenféleképpen.. Ha hosszútávra tervezek akkor attól függ mennyire talpraesett az illető, milyen körülmények között él. Lehet, hogy elítélnek érte, de nekem igenis fontos, hogy tudjam ki tudunk-e alakítani egy biztonságos életet a kettőnk fizetéséből esetleg úgy, hogy egy gyerek is beleférjen.. Nem szeretnék a szüleimre támaszkodni felnőttként, sem a párom szüleire..(nem is tudnék..:))
2012. szept. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!