Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egy olyas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy olyas valakit szeretek aki már nincs az élők sorában?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, középiskolában szerettem bele egy tanáromba, igen közel kerültünk egymáshoz a 3 év alatt, baráti viszonyba kerültünk, rendszeresen kerestük egymás társaságát iskolán kívül is, alkalom szülte de elmondtam neki az érzelmeimet, amin ő cseppet sem lepődött meg, hisz ő is ép úgy érzett irántam, de várni akart míg elvégzem az iskolát (2 év), hogy egyikünk se húzza a rövidebbet, nem sokkal később elhunyt egy balesetben, ennek már egy éve, azóta is csak rá tudok gondolni, felemészti a mindennapjaimat, a kapcsolatok amelyekbe bele bonyolodok, tönkre mennek, mert csak őt akarom, őt keresem, őt szeretem, rá gondolok nap mint nap, minden percben, a tantárgyát azóta átvette más, bele fájdul a szívem, hogy nem őt látom, nincs a közelemben, senki sem pótolhatja, ellenségesen viselkedek a "helyettesítő" tanárral is, ez nem ellene szól, de nem tudok uralkodni az érzéseimen. 4 éve az életemet tölti ki az hogy csak neki éljek, és már nem lehetek az övé...Mit csináljak?! Ő lett volna az igazi? Képes leszek egyszer valaha is úgy szeretni mint őt?! Igazából, nem is válaszokat szeretnék, csak ki szerettem volna írni az érzéseimet, hisz nincs kivel erről beszélhetnék, senki nem értheti a fájdalmam.

2012. szept. 4. 16:16
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ez annyira szomorú...Én picit sírtam is :(
2012. nov. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nagyon rossz lehet az ido begyogyitja a sebeidet de elfelejteni soha soha nem fogod és mindig keresni fogod ot mindenkiben én is igy vagyok akit egykor rég szerettem azt nem felejtem és mindenkiben ot akarom látni
2013. febr. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!