Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerüljem el a barátzónát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljem el a barátzónát?

Figyelt kérdés
Pár napja derült ki, hogy akit szerettem csak barátként tekintett rám. Ezt szeretném legközelebb elkerülni, mert nagyon bánom azt a lányt. Ezután hogyan közeledjek egy lány felé, hogy ne barátként tekintsen rám?
2012. szept. 4. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Bezúzhatnád az arcát
2012. szept. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Légyszíves értelmes válaszokat!
2012. szept. 4. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:
ez egy örök csapda,amibe bármikor újra bele eshetsz
2012. szept. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ettől féltem :(
2012. szept. 4. 16:55
 5/6 A kérdező kommentje:
Esetleg pár tanácsot szívesen várok ezzel kapcsolatban.
2012. szept. 4. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:

-Hogyan kerüljem el a barátzónát?

-Hajts fel az M0-ásra és ott szépen elkerülöd a barátzónát..xD


Amúgy, ez elkerülhetetlen, és lehetetlen elkerülni. Kb olyan ez, mint amikor fingasz egyet....elkerülhetetlen a szag. Szerintem tartsd a baráti kapcsolatot, évekig is eltarthat. Keselyű lesz, akárcsak a citrom, de a türelem rózsát terem. Ha kitartasz mellette, és folyamatosan tartod a frontot, mint a németek Sztálingrádban, akkor idővel a jó barátai igen jelentős része kihullik, és lehet rájön arra, hogy Te egy "kincs" vagy és ha nem nyomulsz, akkor jó esélyeid vannak. De ez tényleg csak türelem kérdése. Én így jöttem össze barátnőmmel, sokáig csak ellenségek, majd barátok-barátok, és végezetül együtt vagyunk.

2012. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!