Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek micsináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek micsináljak? bővebben lent.

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy most lettem 9.es éshát nem úgy történik a barátkozás ahogy kéne..pedig nagyonjól kijövök bárkivel..csak velük annyiramég nem..szerintetek hogy kezdjek neki?
2012. szept. 4. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
PÁLINKÁT!!
2012. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
W124300TD nagyon beindultál xD
2012. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
W124300TD igaza van! Attól megszeretnének! De adj nekünk is!
2012. szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
devicces.:)
2012. szept. 4. 18:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Aztán kisüsti legyen!

Na de komolyan ez nem a "találkozunk barátkozunk bajt egymásnak nem okozunk" rovat

2012. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak lazán. Ne legyél gáz, legyél független, szarj le mindenkit és előbb utóbb közelednek. VAGY, legyél barátságos és egy társaságba (!) kerülj be. Beszélgess a "fő" muksóval a csapaton belül és ha kijöttök nyertél.
2012. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Süss nekem palacsintát jó sokat :) attól majd megszeretnek.. de ha ők nem is az biztos hogy én igen :DD
2012. szept. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez milyen fajta módon kapcsolódik a Szerelem kategóriába?
2012. szept. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdetnek tanulj meg írni.
2012. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!