Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hozzá állás (mennyire)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hozzá állás (mennyire) befolyásolja azt hogy mennyire vagy sikeres a pasizás, csajozás során?

Figyelt kérdés
gondok itt most arra az esetre amikor egy konkrét személyt próbálsz meghóditni,de nehézségekbe ütközöl. Pl. Ha az eletén elutasitó számit é a kitartás? Persze tudom h nem lehet a másikat manipulálni.

2012. szept. 4. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

A hozzáállás mindig fontos. Ha úgy állok hozzá, hogy hát ez most úgy sem fog sikerülni, tuti nem jövök be neki, akkor az látszik a kisugárzásomon és rögtön nem leszek annyira megnyerő. Nem lehet úgy ismerkedni, hogy nem vagyok pozitív és nem mosolygok.


Amit te írsz, már egy kicsit más tészta. Nem mindegy, hogy mennyire elutasító. Vagy hogy konkrétan elutasítóan viselkedik vagy inkább csak hezitál. Ha az utóbbi, akkor mindenképpen megérhet még egy próbát, ha az előbbi az már necces. Én abban az esetben nem hiszem, hogy próbálkoznék még, nem fogom saját magam megalázni egy pasi előtt sem.

2012. szept. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a véleményt.

Miben külömbözik a hezitáló és az elutasító magatartás egymástól?

2012. szept. 4. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!